ZAŚPIEWAJ I ROZPOCZNIJ MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ Z MTV

Daj sobie szansę

Od Justina Biebera po Shawna Mendesa, covery pomogły wielu wykonawcom w muzycznej karierze. Weź udział w naszym konkursie, nagraj cover i zabłyśnij na międzynarodowej arenie!

Konkurs “cover miesiąca” skierowany jest do fanów stacji z całego świata i daje niepowtarzalną możliwość zaistnienia na antenie MTV. Uczestnik konkursu, który zostanie wybrany przez profesjonalne jury i ogłoszony „zwycięzcą roku”, otrzyma możliwość współpracy ze stacją. Pierwszym wyzwaniem dla utalentowanych widzów MTV jest wykonawca Mike Posner i jego utwór ‘I Took a Pill in Ibiza’.

„Bardzo podoba mi się idea wspierania młodych talentów, dlatego postanowiłem rzucić wyzwanie uczestnikom konkursu i zaproponować nagranie coveru do mojego kawałka ‘I Took a Pill in Ibiza’. Będę miał przyjemność wybrania najlepszego wykonania i ogłoszenia zwycięzcy na platformie MTV. Nie mogę się doczekać efektów Waszej pracy.”- powiedział Mike Posner.

Jak wziąć udział w konkursie? Zadanie jest proste – nagraj cover piosenki miesiąca wybranej przez MTV, wrzuć na youtube’a oraz na platformę coverofthemonth.MTV.com i zaskocz międzynarodową publiczność oraz jury. Zwycięzca miesiąca otrzyma trofeum, spot na antenie oraz będzie promowany na platformach MTV.

Poniedziałek, 29. Sierpnia 2016

fb custom audience

adform