ZAJRZYJ NA SNAPCHATA MTV

NIEPOWTARZALNE SPOTKANIA Z GWIAZDAMI W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

Jak poznać bliżej Charlotte Crosby, Holly Hagan, Dj Becce Dudley, vlogerkę Grace Victory, zespół DNCE, utalentowaną Zare Larsson i innych niesamowitych gości? Podpowiadamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu Twojej ulubionej gwiazdy? Podejrzeć co robi w wolnych chwilach? Może ciekawi Cię Cara Delevingne i jej garderoba? A może po prostu chcesz sprawdzić, co pary skrywają w swoich telefonach? Stacja MTV przygotowała na Snapchacie serię trzech miniprogramów!

Jedna z największych gwiazd Ekipy z Newcastle poprowadzi „Show Us Ur Phone”! Śledź kanał MTV na Snapchacie, a już dziś dowiesz się co pary ukrywają przed swoją drugą połówką i jak dużo o sobie wiedzą. Charlotte Crosby przetestuje pary przypadkowo spotkane na ulicy i da im możliwość wygrania niezłej kasy. Przyłącz się do zabawy i wraz z Charlotte sprawdź komu się uda.

14 listopada dawka kolejnych niespodzianek! Tym razem DJka Becca Dudley w programie „MTV Threads” pokaże, jak wygląda za kulisami życie największych gwiazd. Becca zaprowadzi widzów do garderoby takich artystów jak Zara Larsson, DNCE, czy też Leomie Anderson. Poznamy ich ulubione sklepy, przetrzepiemy ich social media, a nawet zakradniemy się do ich sypialni!

Dla wielu sex jest tematem tabu. Dzięki Grace Kelly to się zmieni. Vlogerka 3 listopada poprowadzi na Snapchacie MTV serię spotkań z gwiazdami, w których w zabawny sposób poruszy krępujące tematy. W pierwszych odcinkach zjawią się gwiazdy ekipy z Newcastle, Marnie Simpson oraz Holly Hagan.

Nie przegap okazji i weź udział w niepowtarzalnej przygodzie wraz z kanałem MTV na Snapchacie!

Piątek, 30. Września 2016

fb custom audience

adform