Ekipa z Newcastle

Akcja brytyjskiej wersji serii, wzorowanej na popularnym programie "Ekipa z New Jesey" rozgrywa się w Newcastle. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni zamieszka razem.
  • Ekipa z Newcastle #101

   S01E01

   Baw się przez 6 tygodni w Newcastle razem z grupą gotowych na wszystko chłopaków i dziewczyn. Życie kręci się wokół wysportowanych ciał, gorących nocy i podrywów na mieście. Jeśli dołączysz do Ekipy, nie będzie odwrotu.

  • Ekipa z Newcastle #102

   S01E02

   Jay ma świadomość, że w przypadku Vicky co za dużo, to niezdrowo, Charlotte odrzuca zaloty Gaza, natomiast Sophie doznaje szoku, kiedy rodzice składają jej niespodziewaną wizytę.

  • Ekipa z Newcastle #103

   S01E03

   W trakcie urodzin Jaya Vicky odgrywa sumienną „dziewczynę”, chłopak Holly składa jej wizytę, a Charlotte nie udaje się spławić Gaza. 8 zamienia się w 7, gdy ku zaskoczeniu wszystkich jedna osoba opuszcza dom!

  • Ekipa z Newcastle #104

   S01E04

   Po odejściu Holly atmosfera w domu zmienia się na gorsze. Vicky i Jay kłócą się, ponieważ zawodzi reguła: „nie szukamy rozrywki gdzie indziej”, Gaz szuka szczęścia gdzie indziej, a kolejna osoba próbuje ich opuścić.

  • Ekipa z Newcastle #105

   S01E05

   Zanim Holly niespodziewanie powróci do domu, szokując Ekipę. Jay i Gaz zmierzą się z póki co najtrudniejszym zadaniem w lokalnym barze, a Anna wyprowadzi Vicky z równowagi.

  • Ekipa z Newcastle #106

   S01E06

   Zakończenie programu Ekipa z Newcastle nie jest sielankowe. Gaz przekazuje Charlotte poważne wieści, w związku Jaya i Vicky zagotuje się, a Holly wda się w sprzeczkę na parkingu.

  • Ekipa z Newcastle #107

   Spotkanie

   Pod okiem Russela Kane’a Ekipa z Newcastle spotyka się ponownie wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Kilka zaskakujących informacji o uczestnikach programu ujrzy światło dzienne i porozmawiamy z osobami, którym podobał się program i tymi, które go niena

  • Ekipa z Newcastle #108

   Najlepsze fragmenty Ekipy z Newcastle

   Zebraliśmy dziesięć najbardziej szokujących i najbardziej pamiętnych momentów serii, jak również wypowiedzi fanów sławnych członków Ekipy, w tym Tima Westwooda i Harry’ego z The Only Way is Essex!

fb custom audience

adform