Ekipa z Newcastle

Akcja brytyjskiej wersji serii, wzorowanej na popularnym programie "Ekipa z New Jesey" rozgrywa się w Newcastle. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni zamieszka razem.
  • Ekipa z Newcastle #201

   Season 2 Episode 1

   Ekipa wróciła! Gaz, Vicki, Jay, James, Holly, Charlotte i Sophie powracają wraz z kilkoma nowymi twarzami do Newcastle, aby szokować nas na nowo.

  • Ekipa z Newcastle #202

   Season 2 Episode 2

   Charlotte jest na granicy wytrzymałości, gdy Casanova Gaz ugania się za spódniczkami. Kłótliwość Rebeki wzmaga się w miarę, jak musi stawić czoła konkurencji, aby podbić serce jednego z chłopaków...

  • Ekipa z Newcastle #203

   Season 2 Episode 3

   Nie ma czasu na opłakiwanie odejścia Charlotte, a wieczorne zaloty Vicky i Ricciego przerywa niespodziewany gość. Tymczasem Gary i James nie ociągają się ze ściąganiem ciuchów!

  • Ekipa z Newcastle #204

   Season 2 Episode 4

   Szczęśliwa passa Jamesa z kobietami trwa, w przeciwieństwie do Sophie, która nie ma szczęścia w miłości i jest oszukiwana. Gary przekonuje Charlotte do powrotu… Czy udało jej się przeboleć rozstanie?

  • Ekipa z Newcastle #205

   Season 2 Episode 5

   Wesoła impreza kończy się jatką, gdy Charlotte próbuje zostawić przeszłość za sobą, a chłopcy wymieniają ciosy. Tymczasem Vicky i Ricci ogłaszają wszystkim swój związek i jego niespodziewany rezultat...

  • Ekipa z Newcastle #206

   Season 2 Episode 6

   Ricci i Gary rozkręcają zabawę w domu, oszałamiając Vicky i Charlotte. Tymczasem dziewczyny wyruszają w podróż w stylu Ekipy z Newcastle, podczas której muszą skorzystać z lewatywy, a wszystko się kończy łzami jeszcze zanim dzień dobiegnie końca.

  • Ekipa z Newcastle #207

   Season 2 Episode 7

   Związek Vicky i Ricciego przestaje przypominać miodowy miesiąc i para się rozstaje. Ku zadowoleniu Jaya, Rebecca ujawnia swój sekretny trick imprezowy, a Gary rozmawia szczerze z Charlotte. Ale szaleństwo!

  • Ekipa z Newcastle #208

   Season 2 Episode 8

   To prawie koniec obecnej serii i niemal żaden związek nie ucierpiał. Vicky i Ricci uparcie prą do przodu, Sophie przeżywa odrzucenie, a Jay pozostawił w ustach Rebecki nieprzyjemny posmak...

  • Ekipa z Newcastle #209

   Reunion

   Russell Kane rozmawia z obsadą, ich przyjaciółmi i rodzinami.

  • Ekipa z Newcastle #210

   10 najlepszych chwil

   Przegląd 10 najbardziej zadziwiających momentów drugiego sezonu. Gwiazdy, takie jak Kerry Katona, Alex Reid i Angelos Epithemiou, opowiadają o opaleniźnie swoich współlokatorów, szalonych nocach i innych wybrykach.

fb custom audience

adform