Ekipa z Newcastle

Akcja brytyjskiej wersji serii, wzorowanej na popularnym programie "Ekipa z New Jesey" rozgrywa się w Newcastle. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni zamieszka razem.
  • Ekipa z Newcastle #401

   Season 4 Episode 1

   Po imprezowym lecie w Cancun, ekipa z New Castle wraca na swoje podwórko. I to z wykopem. Dwie nowe przestrzenie w domu mogą oznaczać tylko jedno – pojawi się ktoś nowy.

  • Ekipa z Newcastle #402

   Season 4 Episode 2

   Czas na imprezę – Ekipa z New Castle wyprawi Ricci`emu i Vicki przyjęcie zaręczynowe, którego nigdy nie zapomną. Będzie alkohol, niesnaski i wybryki, bo tylko oni wiedzą, jak się bawić.

  • Ekipa z Newcastle #403

   Season 4 Episode 3

   Ricci i Sophie są poproszeni o opuszczenie domu. Reszta ekipy wybiera się do Liverpoolu, żeby sprawdzić tamtejsze kluby.

  • Ekipa z Newcastle #404

   Season 4 Episode 4

   Dom Ekipy z Newcastle jest daleki od szczęścia odkąd Vicky I Sophie przestały ze sobą gadać. Dzieli to również pozostałych. Za to James, nie może się doczekać, żeby przesdstawić ekipie swoją nową dziewczynę, Kate.

  • Ekipa z Newcastle #405

   Season 4 Episode 5

   Spokój wraca do domu Ekipy z Newcastle po pogodzeniu się Vicky i Sophie. Nic jednak nie trwa wiecznie. Gdy zazdrość ogarnie Ricci`ego, rodzinny wypad zamieni się w tragedię.

  • Ekipa z Newcastle #406

   Season 4 Episode 6

   Są urodziny James`s a Ekipa z Newcastle planuje wypad niespodziankę do Dublina, żeby uczcić je razem ze specjalnym gościem. Po powrocie, ich irlandzki humor psuje Ricci i druzgocące nowiny, które przynosi.

  • Ekipa z Newcastle #407

   Season 4 Episode 7

   Po opuszczeniu domu przez Ricci`ego, Ekipa z Newcastle stara się podtrzymać Vicky na duchu. Chłopaki decydują, że najlepiej będzie wybrać się na łono natury na camping.

  • Ekipa z Newcastle #408

   Season 4 Episode 8

   Wszystko się kończy w domu Ekipy z Newcastle. Jedni odchodzą chętniej, inni mniej. Wciąż został jednak czas na imprezę w stylu Newcastle.

fb custom audience

adform