Ekipa z Newcastle #601

Ekipa z Newcastle podbija Australię! Holly i James wciąż na siebie warczą, Gary i Scott próbują wyrwać każdą laskę w Sydney, Vicky próbuje zapomnieć o Riccim, a Sophie szuka Charlotte.
  • Ekipa z Newcastle #601

   Season 6 Episode 1

   Ekipa z Newcastle podbija Australię! Holly i James wciąż na siebie warczą, Gary i Scott próbują wyrwać każdą laskę w Sydney, Vicky próbuje zapomnieć o Riccim, a Sophie szuka Charlotte.

  • Ekipa z Newcastle #602

   Season 6 Episode 2

   Jay wpada z niezapowiedzianą wizytą. Charlotte wciąż nie radzi sobie z uczuciem do Gaza. Vicky zaczyna na nowo randkować. Holly i James nadal się kłócą.

  • Ekipa z Newcastle #603

   Season 6 Episode 3

   Po kłótni z resztą ekipy Gaz wychodzi z domu i razem ze Scottym odkrywają uroki Australii. Holly i Scotty T uprawiają seks. Gaz i Vicky flirtują.

  • Ekipa z Newcastle #604

   Season 6 Episode 4

   Scotty i Gaz imprezują, Charlotte doznaje olśnienia, Vicki daje czadu, a Scotty T robi to, w czym jest najlepszy – czyli kolejny typowy dzień Ekipy z Newcastle.

  • Ekipa z Newcastle #605

   Season 6 Episode 5

   Szefostwo organizuje dla ekipy terapię z zakresu kontroli gniewu. Na sesji Charlotte wyrzuca z siebie całą złość, którą wywołuje w niej Gaz. Podczas imprezy na mieście Sophie i Joel przesadzają z alkoholem i zawstydzają grupę.

  • Ekipa z Newcastle #606

   Season 6 Episode 6

   Członkowie ekipy dają Scotty’emu szlaban na picie w nadziei, że przestanie demolować dom. Dan wraca na imprezę, a Vicki nie przepuści takiej okazji. Charlotte i Gary’ego czeka trudny sprawdzian.

  • Ekipa z Newcastle #607

   Season 6 Episode 7

   James i Gary stawiają na nogi cały dom. Charlotte pociesza Gary’ego. Wypad chłopaków niesie za sobą przykre konsekwencje.

  • Ekipa z Newcastle #608

   Season 6 Episode 8

   Pobyt ekipy w Sydney dobiega końca. Vicki idzie na niekończącą się randkę z Danem. Scotty i James znów nie mogą wejść do domu, a Gary’ego i Charlotte czeka poważna rozmowa.

fb custom audience

adform