Snooki & JWOWW

Premiera 3 sezonu: 23 lutego, niedziela, godz. 19:50

„Snooki i JWoww” to program o znanych z „Ekipy z New Jersey” imprezowych dziewczynach, które pod przykrywką dobrej zabawy szukają prawdziwego uczucia. Choć przyjaciółki odeszły z domu wiecznej balangi, nadal będą gościć na naszych ekranach.

Dwie zwariowane i kochające imprezy laski - Nicole "Snooki" Polizzi i Jenni "JWOWW" Farley uderzają ponownie w drugim sezonie swojego show - "Snooki i JWoww!"

W pierwszym sezonie dziewczyny, wprowadziły się razem do luksusowego apartamentu w New Jersey i pokazały Wam, jak wygląda ich życie od kuchni... a nawet od łazienki i sypialni. A było co oglądać, bo w życiu przyjaciółek przez ten czas działo się naprawdę dużo. Głównym tematem drugiej serii była ciąża Snooki, a od strony JWoww - związek z Rogerem. W trzecim sezonie dziewczyny pokażą się Wam od nowej, dojrzalszej strony (co nie oznacza, że przestały być pozytywnie zarkęconymi wariatkami). Dziewczyny nauczą się, jak godzić życie rodzinne z towarzyskim, co okaże się szczególnie trudne dla zaręczonej już z Rogerem JWoww. Przed Wami jeszcze więcej przyjaźni, jeszcze więcej humoru i jeszcze więcej cętek - a to wszystko wzbogacone o zupełnie nowe doświadczenia!

Premiera 3 sezonu: 23 lutego, niedziela, godz. 19:50
fb custom audience
google remarketing

adform