Operacja: Stylówa 2

Walka z tandetą i kiczem trwa! Nie poddajemy się i powracamy do Was z drugą serią programu "Operacja: stylówa", w której zobaczycie nowe historie i nowe metamorfozy stylu! To nie koniec nowości - razem z drugą serią, sam program również zmienia styl. Zobaczycie go w nowej, odświeżonej i ulepszonej oprawie!

"Operacja: stylówa" to program, w którym rozprawiamy się z kiczem i tandetą, podpowiadając uczestnikom, jak skończyć z przesadą i wykreować naprawdę dobrą stylówę! Wyrzucamy do kosza tipsy, białe kozaki, odpustową biżuterię i krzykliwe kolory, oferując w zamian coś, co nie przykryje, a podkreśli indywidualność każdej z osób poddających się operacji! Wydobywamy naturalną urodę uczestników, namawiając ich do porzucenia koszmarków w rodzaju sztucznej opalenizny, doczepianych włosów, czy też mało gustownych ubrań. Naturalność nigdy wcześniej nie była taka sexy - przekonacie się o tym!

Z pomocą komputerowego systemu POD (Prywatne Oko Doradcze) dziewczyny przejdą metamorfozę, dzięki której chłopaki odkryją je na nowo. Wygląd dziewczyn sprzed przemiany komentują przypadkowi widzowie i oceniają, czy dziewczyny zachwycają, kuszą... a może straszą? Podobnie w przypadku męskich uczestników programu – POD pomoże im pozbyć się tandety i zbyt szokujących stylizacji. Drugi sezon programu poprowadzi również Aleksandra Szwed - ambasadorka dobrego stylu MTV.

Nowe odcinki "Operacji: Stylówa 2" oglądajcie na naszej antenie w każdy wtorek o godz. 21:30!

fb custom audience

adform