Catfish

Już 25 sierpnia na naszej antenie pojawi się pierwszy odcinek 2 sezonu 'Catfish'! Premierowe odcinki nowej serii będziemy emitować w niedziele o godz. 18:10. Zapraszamy! Jak pokolenie XXI wieku szuka miłości? Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu łatwiej zagadać do kogoś w sieci, nawet jeśli cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość albo dzielą was długie kilometry. Problem w tym, że nigdy nie wiesz, czy wizerunek nowopoznanej laski albo kolesia nie jest… zwykłą ściemą! Jak rozpoznać, że on albo ona nie kłamie? Słówko "Catfish" oznacza udawanie w sieci kogoś, kim się nie jest - najczęściej aby rozkochać w sobie drugą osobę. Serial powstał na bazie filmu Henry'ego Joosta i Ariela Schulmana, który przedstawiał fenomen tworzenia właśnie takiej sieciowej relacji. W każdym odcinku Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega z planu, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat wirtualnego partnera lub partnerki. Czy mówili o sobie prawdę? Czy ich uczucie okaże się prawdziwe? Te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Przedtem jednak uczestników czeka długa droga, podczas której pewne jest tylko jedno: cały wachlarz emocji. Niepewność, obawy, tajemnice, wybaczenie, radość, a czasem odkrywanie szokującej prawdy - zobacz, jak poradzą sobie z tym uczestnicy "Catfish"!
  • Catfish #405

   Chitara & Priscilla

   Poznawszy Priscillę, Chitara podjęła wielką decyzję i wyjawiła rodzinie swoją orientację. Ale Priscilla szybko zakończyła ich związek, nie podając sensownego powodu. Nev i Alex Schaffer pomogą jej poznać prawdę.

  • Catfish #406

   Felipe & Jasmine

   Samotny ojciec Felipe jest gotów się ustatkować i założyć rodzinę z miłością z sieci, Jasmine. Kłopot w tym, że mimo 8 miesięcy rozmów, para nigdy nie spotkała się na żywo. Max Joseph wraca na antenę pomóc Nev poznać prawdę o Jasmine.

  • Catfish #407

   Whitney & Bre

   Whitney i Brennell poznały się cztery lata temu na stronie LGBT. Od tamtej pory Whitney jest zakochana bez pamięci, mimo że Brennell nie chce pokazać się na wideo-chacie. Whitney za wszelką cenę chce poznać tajemnicę.

  • Catfish #408

   Jamey and Ari

   Jamey zakochał się w Ari poznanej w sieci. Zrobi wszystko, żeby się z nią spotkać, ale Ari stawia warunek - spotka się z nim jedynie przed kamerami TV. Nev i Max odkrywają historię Ari, licząc, że Jamey się nie odwróci.

  • Catfish #409

   Blaire & Markie

   Gdy Markie z Instagrama, złamała Blaire serce, ta znalazła sobie nową dziewczynę. Teraz jednak Markie chce się pogodzić i spotkać na żywo. Nev i Max pomagają to załatwić i odkryć tajemnicę Markie.

  • Catfish #410

   Steven & Samm

   Steven kończy liceum, ale zamiast planować studia, chce się przeprowadzić do Kalifornii, do internetowej miłości o imieniu Samm. Mama Stevena nie jest zadowolona z tego ruchu i prosi o pomoc fachowców.

  • Catfish #411

   Tiana & James

   Po trzech latach związku w sieci Tiana przeprowadza się na drugi koniec kraju, żeby być z Jamesem, miłością jej życia, i osobiście wyjawić swój sekret. I choć para jest w tym samym stanie Jamesa trudniej złapać.

  • Catfish #412

   Falesha & Jacqueline

   Życie Faleshy prawie legło w gruzach, po tym jak ktoś wykradł jej zdjęcia i zaczął pod nią podszywać. Cztery lata później, kiedy myślała, że ma ten kłopot za sobą, problem powrócił.

  • Catfish #413

   Prophet & Trinity

   Próbując wrócić do show-biznesu raper Prophet z Nappy Roots, poznaje w sieci Trinity - modelkę, w której znalazł oparcie. Jest gotów się ustatkować, pytanie tylko, czy ten związek nie jest zbyt piękny, by był prawdziwy?

  • Catfish #414

   Thad & Sara

   Po nieudanym małżeństwie Thaddius znalazł pociechę w związku z poznaną w sieci Sarą. Ale odkąd Sara zaczęła opowiadać dziwne historie o porwaniach, Thaddius ma wątpliwości, czy jest tą, za którą się podaje.

  • Catfish #415

   Andria & David

   David jest pierwszą miłością Andrii. Jego czułe listy i wiadomości na poczcie głosowej sprawiają, że dziewczyna nie umie go zostawić. Po 10 latach związku bez spotkania wreszcie postanawia dowiedzieć się, co David ukrywa.

  • Catfish #416

   Ayissha & Sydney

   Sydney i Ayissha randkowały przez internet przez lata, zanim okazało się, że Sydney nie jest tym, za kogo się podaje. Pomimo tego, Aiyssha wciąż kocha Sydney. Nev i Max mają jej pomóc.

  • Catfish #418

   Devan & Rylan

   Dla Devana poznanie Rylan było miłością od pierwszego wejrzenia. Devan chce wierzyć, że Rylan jest materiałem na żonę, ale jej podejrzane zachowanie rodzi w nim wątpliwości. Gość specjalny Todrick Hall pomoże Nevowi odkryć prawdę.

  • Catfish #420

   Brittany & Bryon

   Britanny jest samotną matką, która poznała w internecie Bryona, marynarza, który ma zostać powołany do Iraku. Kobieta prosi Neva i Maxa, by pomogli jej przekonać się, czy jej idealny żołnierz naprawdę istnieje.

fb custom audience

adform