Catfish

Już 25 sierpnia na naszej antenie pojawi się pierwszy odcinek 2 sezonu 'Catfish'! Premierowe odcinki nowej serii będziemy emitować w niedziele o godz. 18:10. Zapraszamy! Jak pokolenie XXI wieku szuka miłości? Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu łatwiej zagadać do kogoś w sieci, nawet jeśli cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość albo dzielą was długie kilometry. Problem w tym, że nigdy nie wiesz, czy wizerunek nowopoznanej laski albo kolesia nie jest… zwykłą ściemą! Jak rozpoznać, że on albo ona nie kłamie? Słówko "Catfish" oznacza udawanie w sieci kogoś, kim się nie jest - najczęściej aby rozkochać w sobie drugą osobę. Serial powstał na bazie filmu Henry'ego Joosta i Ariela Schulmana, który przedstawiał fenomen tworzenia właśnie takiej sieciowej relacji. W każdym odcinku Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega z planu, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat wirtualnego partnera lub partnerki. Czy mówili o sobie prawdę? Czy ich uczucie okaże się prawdziwe? Te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Przedtem jednak uczestników czeka długa droga, podczas której pewne jest tylko jedno: cały wachlarz emocji. Niepewność, obawy, tajemnice, wybaczenie, radość, a czasem odkrywanie szokującej prawdy - zobacz, jak poradzą sobie z tym uczestnicy "Catfish"!
  • Catfish #101

   Sunny & Jamison

   Sunny jest zakochana w mężczyźnie swoich marzeń. Jamison to model i scenarzysta telewizyjny, a także przyszły anestezjolog. Tych dwoje nigdy się jednak nie spotkało. Czy Jamison jest zbyt idealny, by istnieć naprawdę?

  • Catfish #102

   Trina & Scorpio

   Trina jest tancerką egzotyczną, los nie zesłał jej ukochanego, któremu mogłaby zaufać – aż do chwili, gdy w Internecie poznała Scorpio, również tancerza. Czy Trina wreszcie spotka się z jedynym mężczyzną, którego kiedykolwiek kochała?

  • Catfish #103

   Kim & Matt

   Matt jest powiernikiem Kim od ponad 10 lat, ale nie chciał zostać jej sympatią. Dzisiaj przed Kim najważniejszy wybór w życiu: czy ma poślubić swego obecnego chłopaka? A może powinna przekonać się, czy Matt jest jej bratnią duszą?

  • Catfish #104

   Jasmine & Mike

   Jasmine i Mike od dwóch lat wymieniają SMS-y. Jasmine sądzi, że Mike byłby idealnym ojczymem dla jej syna, lecz chociaż dzieli ich 15 minut drogi, tych dwoje nie spotkało się jeszcze osobiście.

  • Catfish #105

   Jarrod & Abby

   Jarrod nigdy nie podejrzewał, że znajdzie w życiu miłość – do momentu, aż na Facebooku zakochał się w Abby. Podejrzewa, że to może być ta jedyna, ale ona odmawia spotkania. Co skrywa Abby?

  • Catfish #106

   Kya & Alyx

   Gdy Kya zakochała się w Alyksie online, wyznała mu, że podczas kontaktów z nim używała fałszywego imienia i nieprawdziwych zdjęć. Alyx wybaczył jej natychmiast i zaakceptował ją bez wahania. Tych dwoje dotąd się nie spotkało.

  • Catfish #107

   Joe & Kari Ann

   Gdy była Miss USA Nastolatek Kari Ann Peniche wysłała mu zaproszenie do znajomych, Joe był sceptyczny. Teraz, po miesiącach intensywnych kontaktów, Joe podejrzewa, że to może być prawdziwa Kari Ann, a zarazem osoba, z którą odnalazł miłość.

  • Catfish #108

   Tyler & Amanda

   Wydaje się, że Tyler ma wszystko, kiedy więc zakochał się w Amandzie online, jego przyjaciele byli bardzo zaskoczeni. Po półtora roku czatowania i wymieniania SMS-ów Tyler zaczyna myśleć o wspólnej przyszłości.

  • Catfish #109

   Rod & Ebony

   Gdy 4 lata temu Rod poznał Ebony na portalu randkowym, sądził, że rozmawia z heteroseksualną kobietą. Kiedy jednak zakochali się w sobie, Ebony wyjawiła, że jest transpłciowa.

  • Catfish #110

   Rico & Ja’Mari

   Rico chce przeprowadzić się do Anglii, by zaopiekować się chorą matką. Jego intensywna internetowa znajomość z Ja’marim, międzynarodowym modelem, sprawia jednak, że Rico waha się, czy powinien wyjechać.

  • Catfish #111

   Mike & Felicia

   Mike i Felicia poznają się w sieci i od razu zakochują się w sobie po uszy. Ale kiedy umawiają się na randkę, Felicia nie przychodzi. Mimo to Mike uważa, że łączy ich coś wyjątkowego. Czy może ufać Felicii?

fb custom audience

adform