Catfish

Już 25 sierpnia na naszej antenie pojawi się pierwszy odcinek 2 sezonu 'Catfish'! Premierowe odcinki nowej serii będziemy emitować w niedziele o godz. 18:10. Zapraszamy! Jak pokolenie XXI wieku szuka miłości? Chociaż smsy i serwisy społecznościowe coraz częściej zastępują kontakt twarzą w twarz, istnieją też dobre strony cyfrowej rewolucji. W końcu łatwiej zagadać do kogoś w sieci, nawet jeśli cierpisz na nieuleczalną nieśmiałość albo dzielą was długie kilometry. Problem w tym, że nigdy nie wiesz, czy wizerunek nowopoznanej laski albo kolesia nie jest… zwykłą ściemą! Jak rozpoznać, że on albo ona nie kłamie? Słówko "Catfish" oznacza udawanie w sieci kogoś, kim się nie jest - najczęściej aby rozkochać w sobie drugą osobę. Serial powstał na bazie filmu Henry'ego Joosta i Ariela Schulmana, który przedstawiał fenomen tworzenia właśnie takiej sieciowej relacji. W każdym odcinku Nev Schulman z filmu "Catfish" oraz jego kolega z planu, Max Joseph, pomagają jednej z osób odkryć prawdę na temat wirtualnego partnera lub partnerki. Czy mówili o sobie prawdę? Czy ich uczucie okaże się prawdziwe? Te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Przedtem jednak uczestników czeka długa droga, podczas której pewne jest tylko jedno: cały wachlarz emocji. Niepewność, obawy, tajemnice, wybaczenie, radość, a czasem odkrywanie szokującej prawdy - zobacz, jak poradzą sobie z tym uczestnicy "Catfish"!
  • Catfish #201

   Cassie & Steve

   Cassie była na miłosnej równi pochyłej, dopóki nie dostała zaproszenia do znajomych od rapera o imieniu Steve, który odmienił jej życie. 2,5 roku później Cassie i Steve są zaręczeni. Problem w tym, że nigdy nie widzieli się na żywo.

  • Catfish #202

   Anthony & Marq

   Anthony jest weteranem Wojny w Iraku odznaczonym Purpurowym Sercem. Rok temu poznał w sieci Marka – troskliwego mężczyznę, który nie wstydzi się uczuć. Dziś obydwaj są zakochani po uszy, ale Marq zdaje się coś ukrywać.

  • Catfish #203

   Ramon & Paola

   Paola sprawia, że oczy Ramona bezustannie się świecą. Para poznała się na Facebooku i od tamtej pory jest w związku internetowym. Dziewczyna jednak ciągle wzbrania się przed rozmową wideo. Czy naprawdę jest taka, za jaką Ramon ją uważa?

  • Catfish #204

   Lauren & Derek

   Lauren i Derek lata temu poznali się na portalu MySpace, ale do tej pory nie spotkali się na żywo. Derek wspiera Lauren, mimo że ta ma dziecko z byłym chłopakiem. Dziewczyna uważa, że Derek może być „tym jedynym”, tylko dlaczego unika spotkania?

  • Catfish #205

   Dorion & Jeszica

   Dorion przeżywa wewnętrzne rozdarcie. Na co dzień jest z Raffinee, ale ma też miłość w sieci – Jeszikę. Jest gotów rzucić prawdziwą partnerkę, z tym że najpierw chce się upewnić, czy Jeszica to naprawdę dziewczyna ze zdjęć.

  • Catfish #206

   Jen & Skylar

   Po przykrych doświadczeniach z przeszłości Jen unika osobistych relacji z rówieśnikami. W sieci poznaje Skylar. Znajomość kwitnie online, lecz czy Skylar zgodzi się na spotkanie z Jen w cztery oczy?

  • Catfish #207

   Mike & Kristen

   Mike poznał Kristen na Facebooku. Połączyła ich głęboka więź, lecz Kristen unika spotkania w cztery oczy. Mike nie daje za wygraną. Czy uda mu się doprowadzić do spotkania?

  • Catfish #208

   Jesse & Brian

   Jesse i Brian poznali się na Facebooku. Jesse pragnie spotkania na żywo, ale Brian wciąż wystawia ją do wiatru. Jesse nie może przestać myśleć, cóż on takiego przed nią ukrywa?

  • Catfish #209

   Artis & Jess

   5 miesięcy temu Artis poznał w sieci Jess. Oboje uwierzyli, że są dla siebie stworzeni. Artis jest gotów na spotkanie w cztery oczy, jednak czy Jess faktycznie jest taka, za jaką się podaje?

  • Catfish #210

   Ashley & Mike

   Przez ponad 7 lat Ashley wysyłała zdjęcia swojej drugiej połowie, Mike'owi. Wszystkie były mocno retuszowane, bo chciała wydać się mu szczupła i atrakcyjna.

  • Catfish #211

   Aaliyah & Alicia

   Aaliyah dzieliła się życiowymi rozterkami tylko ze swoją dziewczyną, Alicią. Choć mieszkają tuż obok siebie, Alicia nie chce spotkać się Aaliyą, póki ta nie powie rodzinie i przyjaciołom o swojej orientacji.

  • Catfish #213

   Nick & Melissa

   Nick i Melissa zakochali się w sobie na czacie, gdy mieli po 12 lat. Teraz, gdy Nick jest pełnoletni, chce w końcu poznać Melissę. Jednak czy przez te wszystkie lata nie żył złudzeniem i nie został wplątany w sieć kłamstw?

  • Catfish #214

   Derek & Kristen

   Derek miał pecha z dziewczynami, aż poznał Kristen na Facebooku. Gdy już wydaje się, że połączyło ich głębokie uczucie, Derek chce się w końcu z nią spotkać. Dziewczyna jednak zawsze ma jakąś wymówkę. Czy Kristen naprawdę jest jego wymarzoną dziewczyną?

  • Catfish #215

   Keyonnah & Bow Wow

   Keyonnah nie może uwierzyć w swoje szczęście. Jest niemal pewna, że od jakiegoś czasu jest w internetowym związku ze swoją młodzieńczą miłością, raperem Bow Wowem. Czy to zbyt piękne, by było prawdziwe?

  • Catfish #216

   Mike and Caroline

   Mike zakochał się w Caroline w Internecie. Ale dziewczyna wzbudziła jego podejrzenia, wykręcając się od spotkań i zostawiając mu liściki w samochodzie. Mike dowiaduje się, że Caroline ma raka. Czy jego wybranka jest oszustką czy po prostu się boi?

fb custom audience

adform