L.A. Complex

Małe rybki, duże akwarium i ogromne marzenia - tak w przenośni można opisać sytuację bohaterów nowego serialu, który w kwietniu debiutuje na naszej antenie - "L.A. Complex"!

"L.A. Complex" to historia grupy młodych ludzi, którzy pragną wedrzeć się do wielkiego świata rozrywki w Los Angeles. Siódemka bohaterów - Connor, Nick, Alicia, Kaldrick, Tariq, Raquel i Abby - wprowadza się do luksusowego motelu. Wszyscy stawiają sobie ten sam cel - osiągnąć sukces w swojej branży jako aktorka, producent muzyczny, komik czy tancerka. Każde z nich ma swój sen i liczy na magiczną moc L.A. - w końcu tutaj życie i kariera może zmienić się w mgnieniu oka... o ile zostaniesz zauważony!

Śledząc ich losy, przekonamy się, na ile starczy im determinacji, oraz ile (i czy słusznie) będą w stanie poświęcić, aby odnieść wymarzony sukces. Los Angeles to miasto pełne pokus, a możecie być pewnie, że wiele ich znajdzie się na drodze każdego z bohaterów...

Bohaterowie "L.A. Complex":

Connor Lake: Connor jest początkującym aktorem z Australii liczącym na to, że właśnie Los Angeles otworzy mu drzwi do zawrotnej kariery. Ten przystojniak ma jednak mroczne sekrety, które mogą wpłynąć na jego przyszłość...

Nick Wagner: Nick marzy o byciu topowym komikiem. To typ "spoko gościa", który w relacjach z laskami zawsze był dobrym kumplem, ale nigdy TYM facetem. Los Angeles namiesza w jego życiu nie tylko pod tym względem.

Alicia Lowe: taniec to największa pasja Alicii. Nie tylko "grzeczny" - Alicia wie, jak rozpalać zmysły facetów odsłaniając to i owo, co ułatwi jej łamanie pewnych barier... pytanie, czy faktycznie pomoże jej to w drodze do sukcesu?

Abby Vargas: Abby jest ambitną aktorką. Na tyle ambitną, że w Stanach znalazła się nielegalnie (pochodzi z Kanady). Powinna jednak uważać, aby związek, w który się wda, nie wywrócił jej planów do góry nogami!

Kaldrick King: Kaldrick jest trochę z innej bajki. Zdążył już osiągnąć swój sukces - jest popularnym muzykiem hip-hopowym. Jego apetyt jest jednak o wiele większy.

Tariq Muhammad: Tariq, podobnie jak Abby, przyjechał do Los Angeles z Kanady. I podobnie jak Kaldrick - jest hip-hopowym muzykiem. Marzy o tym, aby zostać muzykiem i pisać kawałki.

Raquel Westbrook: Raquel to śmiała laska, która nie boi się plotek na swój temat. Jest aktorką, choć często ma problemy ze znalezieniem fuchy. Liczy, że w Los Angeles się to zmieni.

"L.A.Complex":

Premiera - 21 kwietnia, niedziela, godz. 22:00


Zajrzyjcie także na nasz profil na Facebooku. Jest tam aplikacja, dzięki której sprawdzicie swoje szanse na karierę w Los Angeles! Do tego typujemy, która z polskich gwiazd ma szansę zawojować Hollywood.

Koniecznie też zobaczcie Tolę Szlagowską w wywiadach, w których opowiada o swoim #mypolishdream w L.A.!

Pozostałe filmy z Tolą pojawią się na naszej stronie już wkrótce!
fb custom audience

adform