Ke$ha My Crazy Beautiful Life

Premiera: 5 maja, niedziela, godz. 21:25

Życie Ke$hy to nie tylko nagrywanie płyt i czerwony dywan. Będziemy świadkami szaleństwa, jakie towarzyszy artystce w trasie, studiu nagraniowym i w życiu prywatnym - dowiemy się, jak tworzy muzykę oraz przyjrzymy się jej relacjom z rodziną i przyjaciółmi.

„Już nie mogę dłużej czekać… jaram się, że wszystkie moje ANIMALS zobaczą fragment My Crazy Beautiful Life” – Powiedziała Ke$ha – „Ten projekt dokumentuje wzloty i upadki w ciągu dwóch najbardziej zwariowanych lat mojego życia. To była wyjątkowa podróż… i nie mogę się doczekać, aż się nią z wami podzielę”.

Dokument nakręcił przyrodni brat Ke$hy - Lagan Sebert, przed którym gwiazda nie ma żadnych tajemnic. Widzowie będą świadkami najintymniejszych momentów w życiu gwiazdy. Film jest surowy – bez upiększeń. Widzowie zobaczą niekończącą się imprezę, podczas której ta niepokorna księżniczka popu może wzbudzić dużo kontrowersji. Zobaczymy piosenkarkę w naprawdę ekstremalnych sytuacjach: picie własnego moczu, czy upijanie się do nieprzytomności w Las Vegas to tylko niektóre z nich…

Życie Ke$hy to jednak nie tylko obsypana brokatem impreza. Kamera śledziła piosenkarkę przez dwa lata, podczas których Ke$ha dojrzewała emocjonalnie. W programie stawi czoła presji, związanej ze sławą i oczekiwaniom po ogromnym sukcesie poprzedniego albumu. Widzowie będą obserwować, jak Ke$ha próbuje znaleźć miłość i stworzyć normalny związek, będąc u szczytu kariery. Dużą rolę w życiu gwiazdy odgrywa też matka, która towarzyszy Ke$hy w podróży. Jest jej najlepszą przyjaciółką i jednocześnie współautorką wielu piosenek.

Nowy projekt jest efektem wieloletniej współpracy Ke$hy z MTV. Wystąpiła podczas noworocznego koncertu MTV w 2012, pojawiła się na MTV Video Music Awards oraz innych programach stacji.

W swojej karierze Ke$ha była nominowana do czterech statuetek MTV Video Music Awards, m.in. dla Najlepszego Nowego Artysty i Najlepszego Wideo Pop.
fb custom audience

adform