Ekipa z Warszawy

Warszawa dołączyła do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys').
  • Ekipa z Warszawy #501

   501

   Nie śpimy!Lecimy!We Wrocławiu na Ekipę czeka podwójna niespodzianka. Bliźniacy Piotr i Paweł wprowadzą niemałe zamieszanie. Będziemy świadkami narodzin gangów oraz przełomowej obietnicy złożonej przez Dużą Anię. Ten sezon zapowiada się bardzo gorąco!

  • Ekipa z Warszawy #502

   502

   Tradycja pierwszej nocy podtrzymana: bzykalnia otwarta! Ekipa zwiedza Wrocław, poznaje swoje nowe miejsce pracy oraz jego zjawiskową właścicielkę. Pierwsza impreza w nowym składzie skończy się nie jednym zgonem. Wojna gangów trwa w najlepsze!

  • Ekipa z Warszawy #503

   503

   Typowy poranek w domu Ekipy: totalny bałagan, żarty wędkarza i problemy gastryczne… Wojtek rozpoczyna dochodzenie w sprawie incydentu w bzykalni. Gangi rywalizują – wytężają umysły, prężą muskuły. Klubowe romanse tym razem zakończą się krwawo…

  • Ekipa z Warszawy #504

   504

   Boss wkracza do akcji:za picie w pracy nagana,a za bicie Ptysia – kara.Gangi ustalają zasady rywalizacji.Ekipa przekracza wszelkie granice w stanie hipnozy.Wstyd, żal i awantura po wspólnym oglądaniu Summer Camp–koniec przyjaźni między Małą a Wojtkiem?

  • Ekipa z Warszawy #505

   505

   Romantyczna kolacja i seks idealnym zakończeniem burzliwej nocy. Wojna gangów na squashu – puchar dla Jajników. Wódka anyżowa, krokodyle mięso i sheesha lekiem na rany po zakończonych związkach. Czy Duża Ania kręci Piotrka? Do Ekipy dołącza Ewelina!

  • Ekipa z Warszawy #506

   506

   Gdy Ekipa bawi się w klubie, w domu imprezują „rosyjskie prostytutki”. Dla Ptysia dobra zabawa kończy się wraz z wejściem do domu, a dla Wojtka po wyjściu z bzykalni. Stifler duszą towarzystwa. Dzień sportowy: od śmiechu do bolesnej zemsty!

  • Ekipa z Warszawy #507

   507

   Ekipa kibicuje polskim piłkarzom i świętuje zwycięstwo. Nieporozumienie przyczyną podziału między Blondynami. Manicure Ptysia czy henna brwi Piotra - co gorsze? Wojna paintballowa i jazda terenowa, popisy Stiflera kończą się jak zwykle.

  • Ekipa z Warszawy #508

   508

   Ekipa świętuje urodziny Stiflera! Imprezę w klubie popsuje niewinna plotka – będzie awantura, oskarżenia i łzy. Ciężki poranek umilą… praca i kara. Duża Ania nie wytrzymuje napięcia i żegna się z domem! Jak przyjmie to reszta Ekipy ?

  • Ekipa z Warszawy #509

   509

   Po odejściu Dużej Ani następuje zawieszenie broni - wspólny cel łączy gangi! Gdy dziewczyny relaksują się w domu, Gang Gentlemanów wyrabia 120% normy! Po nocy pełnej wrażeń jedni się tłumaczą, inni walczą z pracą. Na koniec Ekipa wyrusza w podróż!

  • Ekipa z Warszawy #510

   510

   Bicie rekordów w Zielonej Górze to mało, Ekipa wyjeżdża na podbój Berlina! Stifler zaskakuje wiedzą, a dziewczyny szukają męża –jest punkt! Wizyta policji, oczy ważki, walka na jedzenie i trabanty – w Berlinie z Ekipą nie można się nudzić!

  • Ekipa z Warszawy #511

   511

   Wspólne zwiedzanie i wypad na piwo jednoczą Ekipę, niestety nie na długo. Świetna zabawa w klubie kończy się płaczem, a powrót z Berlina- kłótnią. Tajemniczy napis w domu budzi nadzieje i obawy. Rozwody sposobem na oczyszczenie relacji.

  • Ekipa z Warszawy #512

   512

   Dom zamienia się w studio tatuażu, kto podejmie wyzwanie? Zasłużona kara będzie naprawdę śmierdząca. Wojtek zdobywa punkt, a Stifler ustanawia nową jednostkę czasu! Zauroczony Piotr zostaje okrzyknięty zdrajcą Gangu... Góry witają Ekipę!

  • Ekipa z Warszawy #513

   513

   Rytuał Waloński i próba pokory kończą spór w Ekipie. Gang zawiesza Piotra z powodu miłości do Małej – komu nie podoba się ich związek? Zawiedziony wyznaniem Klaudii, Ptyś totalnie się odpala! Nocą zabawa na całego, rano trening, zdrowe jedzenie i nagrody!

fb custom audience

adform