Ekipa z Warszawy

Warszawa dołączyła do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys').
  • Ekipa z Warszawy #401

   401

   Prywatna plaża, drinki, basen – oto wakacje z Ekipą! Stifler straszy nagością, a Anie testują swoje usta. „Słodka” paczka rozpakowana – można iść na paradę! Beach bar i gorąca atmosfera w klubie za sprawą Klaudii i Ptysia…

  • Ekipa z Warszawy #402

   402

   Końskie zaloty, konne przejażdżki i klubowe szaleństwa! Walka o prawa do Ptysia! Duża Ania zazdrosna o Klaudię? Misja „karanie” rozpoczęta – udany podryw Alana! Ekshibicjonizm Stiflera przestaje bawić ekipę…

  • Ekipa z Warszawy #403

   403

   To już istne szaleństwo! Żart Alana kończy się opuszczeniem domu! Magda i Ptyś w trójkącie z pewną „czarnulką”. Dziewczyny i ich gorące pocałunki - w każdej możliwej kombinacji. Mała opuszcza klub z… Wojtkiem. Czy dojdzie do czegoś więcej?

  • Ekipa z Warszawy #404

   404

   Kolejni domownicy wylądują w bzykalni–kogo namiętność poniesie tym razem? Po szalonej nocy,ekipę obudzi nowy domownik… Panowie odbędą zasłużoną karę,panie–zadbają o urodę! Stifler po raz kolejny zawładnie Damianem–co po powrocie do domu ekipa?

  • Ekipa z Warszawy #405

   405

   Mała i Wojtek – jest miłość i jest kłótnia.Wyjazd ekipy do Fish Spa i wesołego miasteczka – Stifler największą atrakcją!Duża Ania odbiera ważny telefon z domu...Nowe oblicze ekipy, czyli kulturalna kolacja i wino na plaży.Ktoś jednak zepsuje nastrój.

  • Ekipa z Warszawy #406

   406

   Ekipa korzysta z letnich atrakcji: zabawy w basenie, plażowanie, prędkość i rywalizacja! Z wakacyjnej znajomości Stiflera rodzi się uczucie, z kolei Mała wścieka się na Wojtka. Powrót Dużej Ani cieszy całą ekipę.

fb custom audience
google remarketing

adform