Ekipa z Warszawy #106

Mecz Polska-Anglia i piękne Brazylijki – panowie będą w swoim żywiole! Kolejny domownik ulegnie urokom Elizy. Gokartowe szaleństwo i skoki na bungee – komu wystarczy odwagi? Ostra bójka i surowa kara – emocje sięgną zenitu! Duża Ania opuszcza dom.
  • Ekipa z Warszawy #101

   101

   8 osób, 1 dom, całe miasto! Ekipa wprowadza się do rezydencji. Eliza wpada w oko Pawłowi.Dziewczyny dzielą się na obozy, konflikt gotowy. Chłopaki też bojowo, urządzają sparing. Imprezowa noc przed nimi, niektórym emocje uderzą do głowy nieco mocniej.

  • Ekipa z Warszawy #102

   102

   Czas do pracy! Ekipie nie przypadnie do gustu zakres obowiązków. Uczuciowe dylematy – kto tym razem wyląduje w bzykalni? Trybson mocno zajdzie Małej za skórę… Pierwsza impreza w klubie – będzie się działo! Kto wyrwie gąskę, a kto uśnie w samochodzie?

  • Ekipa z Warszawy #103

   103

   W Ekipie robi się naprawdę gorąco! Panowie wdają się w bójkę – kto załagodzi sytuację? Elizie puszczają hamulce, a w Ewelina ląduje w szpitalu. Dziewczyny prowadzą śledztwo – gdzie się podział alkohol?! W domu pojawia się gensior…

  • Ekipa z Warszawy #104

   104

   Zazdrość, kłótnie i miłosne wyznania… Niespodziewany gość podbija serce Elizy! „Mała” wpada w wir flirtu –na którego z domowników zarzuci sieci ? Paweł podejmuje odważną decyzje i postanawia pozbyć się… Rybna afera -kto zrobi Ani niemiłą niespodziank.

  • Ekipa z Warszawy #105

   105

   Ostre kłótnie i czułe pojednania. Nocne przepychanki - czym Paweł zaszedł Trybsonowi za skórę? Konie, bryczki i… wódka, czyli wyjazd na „ranczo” Mariusza. Kolejna szalona impreza – kogo poniesie melanż? Paweł ma nowego rywala w walce o względy Elizy…

  • Ekipa z Warszawy #106

   106

   Mecz Polska-Anglia i piękne Brazylijki – panowie będą w swoim żywiole! Kolejny domownik ulegnie urokom Elizy. Gokartowe szaleństwo i skoki na bungee – komu wystarczy odwagi? Ostra bójka i surowa kara – emocje sięgną zenitu! Duża Ania opuszcza dom.

  • Ekipa z Warszawy #107

   107

   Ekipa rusza w Polskę! Szampan, limuzyna i…pianka do golenia, czyli impreza w Katowicach! W domu zjawia się czwarta uczestniczka. Powrót „wędkarza” – komu tym razem podrzuci niespodziankę? Kolejny gensior wkracza na teren Trybsona!

  • Ekipa z Warszawy #108

   108

   Pierwsza domówka Ekipy! Impreza urodzinowa Pawła – jaki prezent dostanie solenizant? Panowie postanawiają załagodzić konflikt między koleżankami. Kolejna kłótnia o bałagan – dziewczyny dostają ultimatum… Mecz rugby zbliża wszystkich uczestników…

  • Ekipa z Warszawy #109

   109

   Tym razem ekipa w nieco spokojniejszym wydaniu… „Rodzinny” wypad na paintball i wyjście na kolację. Ostry trening chłopaków – Mariusz kontuzjowany! Nocne rozmowy o duchach i kolejny żart Wojtka… „Księżniczki” migają się od pracy – co na to duża Ania?

  • Ekipa z Warszawy #110

   110

   Kolejna impreza na wyjeździe! Ekipa odwiedza Kraków: najpierw Smok, później klub. Polowanie na parkiecie - Ania wyrywa najlepszą gąskę na imprezie! Wojtek dostaje list od tajemniczej fanki…. Odwiedziny fanów-czym zdenerwują domowników?

  • Ekipa z Warszawy #111

   111

   Zagraniczni goście i łzawe pożegnanie! Spotkanie dwóch Ekip - odwiedziny Holly i Scotta z Geordie Shore. Dziewczyny walczą o względy Scotta-która wpadnie w oko Anglikowi? EMA 2013 Pre-Party paparazzi, wywiady i gwiazdy. Ekipa opuszcza dom Warsaw Shore...

fb custom audience
google remarketing

adform