Dopasowani

Wybierzemy 10 singielek 10 singli, którym nie udało się jeszcze znaleźć miłości na wieki, a następnie zespół profesjonalnych swatów i psychologów przeprowadzi staranną ocenę, by dopasować do nich tego jedynego lub tę jedyną.
  • Dopasowani #301

   Los daje szansę na miłość tylko raz

   Dwudziestu singli przyjeżdża na Hawaje z nadzieją na odnalezienie swojej drugiej połówki. Ale tym razem pomyłka może kosztować więcej, niż kiedykolwiek. Zwłaszcza, że pożądanie szybko pcha uczestników do tworzenia par i trójkątów.

  • Dopasowani #302

   Miłości nie kupisz

   Kiki dalej zakochuje się w Devinie, choć ten zachowuje się, jak palant. Pary zżywają się coraz mocniej, ale nadchodzące wydarzenia mocno ich oszołomią.

  • Dopasowani #303

   Spadek libido

   Potencjalni partnerzy zostają w tyle, bo pary, które mają potwierdzone, że do siebie nie pasują, wciąż się spotykają. Hannah bierze do siebie fakt, że Kiki interesuje się Chuckiem. Mieszkańcy zostają upomniani za brak działań.

  • Dopasowani #304

   Zakłopotani

   Niedopasowani dalej się spotykają, co grozi brakiem zgodności na koniec. W domu próbuje się nieco złagodzić atmosferę, ale presja okazuje się zbyt duża.

  • Dopasowani #305

   Mały syren

   Niektórzy mieszkańcy zaczynają wariować, gdy okazuje się, że ich byli radzą sobie bez nich. Chuck znów naraża się paradując z kimś niedopasowanym. Chelsey musi się przekonać, czy Connor jest jej dopasowanym.

  • Dopasowani #306

   Akcja w girlandach

   Hawajska impreza ujawnia, kto dostanie girlandy a kto obejdzie się smakiem. Devin jest zazdrosny, za co spotka go kara. Strategia chłopaków rodzi frustrację wśród ekipy.

  • Dopasowani #307

   Masło orzechowe i zazdrość

   Devin oszukuje Kiki, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Zazdrość w domu wywołuje sporo napięć. Mieszkańcy próbują poszukać nowych obiektów, ale nie wszystkim dobrze idzie podrywanie.

  • Dopasowani #308

   Wybacz, tato

   Dziewczyny są zaskoczone widokiem ich byłych na imprezie. Kiki wygaduje się reszcie domu na temat życia erotycznego z Devinem. Dziewczyny wściekają się na chłopaków za egoistyczne decyzje.

  • Dopasowani #309

   Przełom

   Amanda wybucha, ale tym razem skutki są dużo doktliwsze, niż domownicy sądzili. Grupa obmyśla strategię wysłania konkretnej pary do Budki Prawdy.

  • Dopasowani #310

   Miłości się nie odpuszcza

   Pary mają dylemat. Grać dla miłości czy dla zwycięstwa? Domownicy uznają, że o ich losie zadecyduje rzut monetą. Czy 25 centów zamieni się w 750 tys. dolarów?

fb custom audience

adform