Gandia Shore

Ośmioro młodych ludzi, hiszpański kurort i najlepsze wakacje życia. Tak w skrócie można opisać nasz nowy program - Gandia Shore, którego akcja rozgrywa się w hiszpańskim mieście Gandia, a konkretnie w jego nadmorskiej, luksusowej dzielnicy, położonej na brzegu Morza Śródziemnego. José, Alberto, Abraham, Ylenia, Esteban, Arantxa oraz obie Cristiny pokażą Wam, jak imprezują młodzi Hiszpanie!

Gorąca krew, upalne słońce i długie, gorące noce na pewno staną się przyczyną wielu emocji - zarówno tych dobrych, jak i złych. Imprezy do rana, zabawa na całego, eksplozje uczuć i rozsadzające dom awantury - tego możecie spodziewać się po ósemce bohaterów, których roznosi hiszpański temperament!

Premiera: 24 lutego (poniedziałek) godz. 23:00
  • Gandia Shore #101

   101

   Pierwszy dzień w domu ekipy z Gandii. 4 chłopaków i 4 dziewczyny rozpoczyna lato swojego życia. Miny im rzedną, gdy gospodarz domu oznajmia, że na możliwość mieszkania w tym domu muszą zapracować.

  • Gandia Shore #102

   102

   Pobudka i poranek po pierwszym melanżu jest nie lada wyzwaniem. Ekipa jedzie do baru plażowego El Budha, w którym przez całe lato mają serwować drinki, sprzątać i zabawiać klientów.

  • Gandia Shore #103

   103

   Chłopaki świetnie sobie radzą w barze, ale dziewczynom idzie znacznie gorzej, zwłaszcza po hardkorowej imprezie. Związek Ylenii i Labradora się rozkręca. Core zaczyna flirtować z Abrahamem, pomimo iż jest zajęta.

  • Gandia Shore #104

   104

   Ylenia i Labrador przeżywają pierwszą kłótnię. Core poznaje na siłce przystojniaka Victora i sprawia, że Abraham robi się zazdrosny. Clavelito dostaje niespodziewane zaproszenie od laski poznanej w barze.

fb custom audience

adform