Teen Mom Poland #102

Krzysztof oznajmia, że odchodzi. Nie może znieść wahania Marysi. Ewa robi sobie tatuaż, co powoduje awanturę z ojcem i babcią. Ada próbuje zerwać z Łukaszem, który ma kłopoty z agresją. Iza niepokoi się rozwojem Nikoli, ale nie ma wsparcia od Tomka.
  • Teen Mom Poland #102

   Odcinek 2

   Krzysztof oznajmia, że odchodzi. Nie może znieść wahania Marysi. Ewa robi sobie tatuaż, co powoduje awanturę z ojcem i babcią. Ada próbuje zerwać z Łukaszem, który ma kłopoty z agresją. Iza niepokoi się rozwojem Nikoli, ale nie ma wsparcia od Tomka.

  • Teen Mom Poland #103

   Teen Mom Poland: Iza

   Marysia decyduje się na poradę wróżki, by podjąć decyzję czy zostać z mężem. Ewa próbuje dostać pracę, by uniezależnić się od rodziców. Ada idzie do szkoły a w tym czasie Łukasz zajmuje się z ich córeczką. Iza decyduje się na praktyki fryzjerskie.

  • Teen Mom Poland #104

   Teen Mom Poland: Ewa

   Marysia odwodzi Krzyśka od decyzji o wyjeżdzie i postanawia z nim zostać. Ewa spiera się z Kamilem, który nie pomaga jej w opiece nad dzieckiem. Ada świętuje swoją osiemnastkę. Iza chce spróbować sił w modelingu i robi sobie amatorską sesję zdjęciową.

  • Teen Mom Poland #105

   Teen Mom Poland (zwiastun)

   Marysia znowu jest z Krzyśkiem. Cieszy się, że wszystko wraca do normy. Ewa szuka wsparcia w ośrodku pomocy społecznej. Ada stara się o mieszkanie komunalne. Iza chce wysłać swoje zdjęcia do agencji modelingu ale Tomasz i rodzice są przeciw.

  • Teen Mom Poland #106

   106

   Marysia przygląda się treningowi Krzyśka. Ewa idzie na rozmowę do salonu bielizny damskiej. Ada wyprawia chrzciny Julce - okazja do rodzinnej imprezy. Iza jedzie do warszawskiej agencji modelingu. Jej sesja i warunki zostają poddane totalnej krytyce.

  • Teen Mom Poland #107

   107

   Krzysztof robi Marysi przyjemną niespodziankę zabierając ją na lekcję jazdy konnej. Choroba mamy jest dla Ewy okazją do odbudowania z nią relacji. Ada i Łukasz planują remont w nowym mieszkaniu. Iza po omdleniu trafia do szpitala na badanie tomografem.

  • Teen Mom Poland #108

   108

   Marysia opowiada synkowi o pomyśle na odnowienie przysiegi małżeńskiej Chrzciny Mikołaja świętem całej rodziny i okazją do wspominek o ciąży Ewy Ada spiera się z mamą o związek i planowany ślub Iza przygotowuje się do pierwszego profesjonalnego pokazu.

  • Teen Mom Poland #109

   109

   Krzysztof i Marysia odnawiają swoją przysięgę małżeńską. Ewa z Kamilem rozglądają się za mieszkaniem do wynajęcia. Ada i Łukasz buszują po sklepie w poszukiwaniu sprzętów do nowego mieszkania. Iza z Tomaszem biorą ślub w urzędzie stanu cywilnego.

fb custom audience
google remarketing

adform