Licealne ciąże

Licealne ciąże to seria dokumentalna, dotykająca kontrowersyjnego problemu nastolatek w ciąży. Każdy odcinek przedstawia kilka miesięcy z życia przyszłej matki, stanowiących dla niej wyboistą drogę ku dorosłości. Bohaterki programu stają twarzą w twarz z decyzjami, które zaważą na całym ich życiu, a także na przyszłości ich dziecka. Często borykają się z problemami utraty pracy, braku możliwości ukończenia szkoły, zastanawiają się nad oddaniem dzieci do adopcji. Wiele z nich jest narażonych na plotki i odrzucenie ze strony społeczności, do której przynależą. Dziewczyny muszą szybko zapomnieć o beztroskiej młodości i przyzwyczaić do nowej sytuacji, w jakiej się znalazły.
  • Licealne ciąże #301

   Jordan

   Jessica, bliźniaczka Jordan, z trudem akceptuje jej ciążę oraz fakt, że siedemnastolatka większość czasu poświęca swojemu chłopakowi Brianowi. Noah James urodził się w lipcu 2010, a w kolejnym roku rodzina powitała drugie dziecko.

  • Licealne ciąże #302

   Jennifer

   Szesnastoletnia Jennifer z Riverview na Florydzie jest w ciąży z bliźniakami Joshuą Devanem i Noah Matthew. Chociaż rodzice nie dogadują się z jej chłopakiem Joshem, pozwolili mu się wprowadzić. Problemy narastają...

  • Licealne ciąże #303

   Jamie

   Siedemnastoletnia Jamie z Asheville w Północnej Karolinie jest prymuską z trzeciej klasy liceum. Ryan, z którym zaszła w ciążę, nie towarzyszy jej na wizytach u lekarza, a nawet nie pojawia się przy narodzinach córki Miah Christine.

  • Licealne ciąże #304

   Danielle

   Danielle uczy się w ostatniej klasie liceum w Columbus w Ohio, kiedy dowiaduje się, że jest w ciąży z Jamiem. Młoda buntowniczka mieszka ze swoją babcią. Jej własna matka zaszła w ciążę jako nastolatka i samotnie wychowywała Danielle.

  • Licealne ciąże #305

   Cleondra

   Cleondra, w ciąży ze swoim chłopakiem Mario, ma 17 lat i kończy liceum w Missisipi. Jej siostra także jest młodą matką, więc Cleondra zdobyła doświadczenie, opiekując się swoją siostrzenicą Zyrą. W listopadzie 2010 roku urodziła Kylee Sue.

  • Licealne ciąże #306

   Kayla

   Siedemnastoletnia anorektyczka Kayla z Mankato w stanie Minnesota zaszła w ciążę z chłopakiem Mike'em. Jest gimnastyczką, ma wielu przyjaciół i gra w softball. Prosi matkę o poradę, jak schudnąć w czasie ciąży.

  • Licealne ciąże #307

   Izabella

   Szesnastoletnia Izabella z Draper w stanie Utah zaszła w ciążę z chłopakiem Jairo. Przez 8 miesięcy ukrywała swój stan przed przyjaciółmi i większością rodziny, na czym ucierpiała jej relacja z najlepszą przyjaciółką Cassidy.

  • Licealne ciąże #308

   Kianna

   Siedemnastoletnia Kianna z Fort Worth w Teksasie jest w ciąży ze swoim chłopakiem Zakiem. Rozważają adopcję, jednak decydują się zatrzymać dziecko, ponieważ chcą, aby dorastało z obojgiem rodziców.

  • Licealne ciąże #309

   Taylor

   Piętnastoletnia Taylor z Cincinnati w stanie Ohio jest w ciąży z Nathanem. Mama doradza oddanie dziecka do adopcji, ale córka i jej chłopak czują, że potrafią być nastoletnimi rodzicami. Jednak Nathan nie sprawdza się jako ojciec.

  • Licealne ciąże #310

   Allie

   Allie jest w ciąży ze swoim chłopakiem Joeyem. Oboje mieszkają z matką Joeya, która urodziła syna jako uzależniona od narkotyków nastolatka, i jego bratem Damianem. Między młodymi przyszłymi rodzicami a Yolandą wciąż dochodzi do tarć.

fb custom audience

adform