Licealne ciąże

Licealne ciąże to seria dokumentalna, dotykająca kontrowersyjnego problemu nastolatek w ciąży. Każdy odcinek przedstawia kilka miesięcy z życia przyszłej matki, stanowiących dla niej wyboistą drogę ku dorosłości. Bohaterki programu stają twarzą w twarz z decyzjami, które zaważą na całym ich życiu, a także na przyszłości ich dziecka. Często borykają się z problemami utraty pracy, braku możliwości ukończenia szkoły, zastanawiają się nad oddaniem dzieci do adopcji. Wiele z nich jest narażonych na plotki i odrzucenie ze strony społeczności, do której przynależą. Dziewczyny muszą szybko zapomnieć o beztroskiej młodości i przyzwyczaić do nowej sytuacji, w jakiej się znalazły.
  • Licealne ciąże #101

   Maci

   Zanim dowiedziała się, że jest w ciąży, Maci była klasyczną prymuską z Chattanooga w stanie Tennessee. Narzeczony Ryan nie zamierza jej wspomóc. Czy związek przetrwa, czy też Maci zostanie sama w obliczu największego wyzwania?

  • Licealne ciąże #102

   Farrah

   Farrah jest popularną czirliderką z Council Bluffs w stanie Iowa. Kiedy jej przyjaciele zaczynają plotkować o tym, że zostanie samotną matką, porzuca licealne życie i zaczyna spędzać zbyt wiele czasu z nadmiernie dominującą matką.

  • Licealne ciąże #103

   Amber

   Amber nigdy by nie pomyślała, że w ostatnim roku szkoły zamieszka z Garym - jej dobrym, lecz niedojrzałym chłopakiem. Dziecko jest jednak w drodze, więc trzeba będzie pogodzić obowiązki dorosłych z budżetem nastolatków.

  • Licealne ciąże #104

   Ebony

   Zakochana w wojsku łobuziara z Colorado Springs zamienia mundur na strój ciążowy. Po ukończeniu liceum Ebony i jej chłopak, Josh, planują wstąpić do lotnictwa, ale obowiązki związane z dzieckiem mogą pokrzyżować ich plany.

  • Licealne ciąże #105

   Whitney

   Whitney, południowa piękność z małego miasteczka w Georgii, jest ukochanym dzieckiem w rodzinie. Jednak jej mama także jest ciąży i w domu robi się za ciasno. Whitney i jej chłopak Weston muszą się wyprowadzić i stworzyć nową rodzinę.

  • Licealne ciąże #106

   Catelynn

   Szesnastoletnia Catelynn z małego miasteczka w stanie Michigan jest głosem rozsądku w rodzinie choleryków. Dzięki wsparciu swojego chłopaka Tylera dziewczyna stawia na swoim i wbrew zdaniu rodziców decyduje się oddać dziecko do adopcji.

fb custom audience

adform