Judge Geordie

Vicky Pattison rusza w trasę po Anglii, żeby rozwiązywać największe związkowe koszmary. Uzbrojona w racjonalne podejście, brutalną szczerość i poczucie humoru, Vicky bada powody kłótni, nieporozumień i rozstań młodych w Wielkiej Brytanii.
  • Judge Geordie #103

   103

   Vicky rusza w trasę i rozwiązuje nowe problemy Brytyjczyków. W tym tygodniu ma na liście chłopaka, który zdradzał 20 razy, starcie z drag queen i niespodziewane oświadczyny z dramatycznym finałem.

  • Judge Geordie #104

   104

   Vicky i Alex ruszają w drogę, żeby rozwiązywać uczuciowe problemy Brytyjczyków. W tym tygodniu: szokująca propozycja, obsesja opalania i alter ego testujące umiejętności mediacyjne Vicky.

  • Judge Geordie #105

   105

   Vicky przemierza kraj, żeby rozwiązywać problemy Brytyjczyków. W tym tygodniu: praca, która dzieli przyjaciół; obsesja operacji plastycznych, która niszczy związek oraz trójkąt miłosny z braćmi w roli głównej.

  • Judge Geordie #106

   106

   Vicky pomaga rozwiązywać problemy Wielkiej Brytanii. Jak poradzi sobie z uczniem zmartwionym zdrowiem seksualnym swojego przyjaciela, najlepszym przyjacielem wchodzącym pomiędzy matkę i córkę oraz walczącymi dziewczynami?

  • Judge Geordie #107

   107

   Vicky mierzy się z kolejnymi problemami. W tym tygodniu: trudności z zaufaniem chłopakowi, wojna byłych narzeczonych oraz przyjaciółki zakochane w Kanye West'ie.

  • Judge Geordie #108

   108

   Vicky rozwiązuje kolejne problemy Wielkiej Brytanii. W tym tygodniu: brat, który jest zbyt wspaniały, żeby pracować; przyjaciółki skłócone przez chłopaka i zaginiona córka wyjawiająca matce szokujący sekret.

fb custom audience

adform