Ekipa z New Jersey

Ekipa z New Jersey 5 - po wakacjach we Florencji Ekipa wraca na stare śmieci. Nie oznacza, to że czeka nas powtórka z rozrywki – we Włoszech (4 sezon) działo się przecież sporo! Mike „The Situation” doprowadzał wszystkich do szału, choć pod koniec próbował się poprawić.

Czy reszta Ekipy będzie potrafiła mu wybaczyć? Co z Ronem i Sammi? Czy romantyczna atmosfera Florencji złagodziła naturę ich związku, czy też czeka nas kolejny dramatyczny etap związku dwójki "guidos"?

Pewne jest natomiast, że Pauly D i Vinnie pozostaną świetnymi kumplami jak do tej pory, choć ich tolerancja na wybryki Snooki i Deeny zdaje się coraz bardziej maleć... Jak to wszystko się skończy?
  • Ekipa z New Jersey #101

   Nowa rodzina

   Snooki czuje się jak wyrzutek – mówi ekipie, że wyjeżdża z Jersey Shore. Pierwsze wyjście współlokatorów do klubu obfituje we flirty, co dowodzi, że chłopcy bohaterek serialu mają się czego obawiać.a

  • Ekipa z New Jersey #102

   Trójkąt w kolorze brąz

   Gdy Ronnie przyłapuje Sammi na podawaniu numeru obcemu facetowi, sytuacja w trójkącie staje się bardzo napięta. Jeden z członków ekipy postanawia na dobre opuścić Jersey Shore.

  • Ekipa z New Jersey #103

   I do widzenia!

   Po szalonej nocy w klubie Pauly D. i Mike spotykają się z wieloma dziewczynami naraz. Pauly D. poświęca się dla Mike'a. Gdy matka Snooki przyjeżdża w odwiedziny, emocjonalna dziewczyna pokazuje, jaka jest naprawdę.

  • Ekipa z New Jersey #104

   Urwany film

   Po nocy spędzonej w klubie Pauly i Mike spotykają się z wieloma dziewczynami naraz. W wyniku bójki, do której dochodzi w barze, jeden z członków ekipy trafia za kratki.

  • Ekipa z New Jersey #105

   Kolejny zwykły dzień w Jersey

   Dzięki wsparciu i pomocy reszty domowników Snooki dochodzi do siebie po tym, jak została uderzona. Rodzina Ronniego przyjeżdża w odwiedziny, więc Sammi bardzo stara się zrobić na nich jak najlepsze wrażenie.

  • Ekipa z New Jersey #106

   Ring na deptaku

   Kiedy Mike zaprasza do domu jedną z dziewczyn, sytuacja wymyka się spod kontroli. Snooki wdaje się w drugą bójkę tego lata. Tymczasem Ronnie też bierze udział w bójce, co sprawia, że Sammi zaczyna wątpić w sens ich związku.

  • Ekipa z New Jersey #107

   Co się stało w Atlantic City?

   Członkowie ekipy jadą do Atlantic City, gdzie zabawa kończy się w chwili, gdy Mike'owi udaje się skłócić ze sobą Snooki i JWoww. Jedna z dziewczyn ujawnia, że w przeszłości cierpiała na zaburzenia odżywiania.

  • Ekipa z New Jersey #108

   Na jeden strzał

   Lato powoli się kończy, ale nie kończą się dramaty. Ktoś nęka Pauly'ego, a w wyniku bójki za kratki trafia kolejny członek ekipy.

  • Ekipa z New Jersey #109

   Tak to bywa w Jersey

   Ronnie zostaje wypuszczony z aresztu, a chłopaki pocieszają Snooki po nieprzyjemnym spotkaniu z byłym chłopakiem. Członkowie ekipy powoli kończą zabawę w Shore, ale czeka ich jeszcze gorąca przygoda w jacuzzi.

fb custom audience

adform