Życie według Liz

MTV Polska zaprasza na nowy program o życiu i problemach pewniej nietypowej amerykańskiej nastolatki. Bohaterka programu to Liz z Burleson. Uwielbia komiksy, jest weganką i wielką fanką muzyki niezależnej. Ma spore grono oddanych przyjaciół, ale nie tylko. Od jakiegoś czasu, Liz nie może dojść do porozumienia z Cori Cooper, swoją największą szkolną rywalką. Mimo tego, dziewczyna w humorystyczny sposób pokazuje widzom jak radzić sobie z codziennymi problemami, a przy tym nie stracić nic ze swojej wyjątkowej osobowości…
  • Życie według Liz #201

   Empire State of Mind

   Liz w końcu uciekła ze swojego małego, konserwatywnego, teksańskiego miasteczka i dotarła do Nowego Jorku. Zawsze o tym śniła, ale sen coraz bardziej wydaje się jej koszmarem.

  • Życie według Liz #202

   Lost and Found in New York

   Liz nie radzi sobie z niespodziewaną wizytą Brysona i zbliżającym się terminem oddania projektu. Ze wszystkich sił stara się też zachować w tajemnicy coś, co ukrywa od kilku miesięcy, ale to może być niemożliwe.

  • Życie według Liz #203

   The Morning After

   Po romantycznej nocy z Brysonem Liz odnajduje natchnienie, by ukończyć swój projekt artystyczny. Tymczasem kujony poddają analizie statki kosmiczne i bomby tekstowe, by znaleźć najlepszy sposób na przekazanie Liz druzgocących wieści.

  • Życie według Liz #204

   The Best Laid Plans

   Po odkryciu, że Bryson nie był z nią szczery, Liz postanawia skupić się na rozkwitającej przyjaźni z Louisem i poszukiwaniach nowego mieszkania.

  • Życie według Liz #205

   Three’s a Crowd

   Louis przybywa Liz z pomocą, gdy dziewczyna była już gotowa obozować na ulicy w kartonie. Po odkryciu, że w życiu Louisa jest więcej niż jedna kobieta, Liz musi wybrać, gdzie spędzi lato – w Nowym Jorku czy w Teksasie.

  • Życie według Liz #206

   You Can’t Go Home Again

   Liz wraca do Teksasu i odkrywa, że wiele się zmieniło od czasu liceum. Bryson podrzuca tajemniczy prezent dla Liz. Gwoździem do trumny okazuje się oświadczenie Taylor, które wprawia Liz w osłupienie.

  • Życie według Liz #207

   Save Our Sully

   Wakacje w Teksasie zostają przerwane, gdy załamany Sully wraca z obozu skautów. Aby go pocieszyć, Liz zgadza się na niezręczne pogodzenie z Brysonem, które oczywiście nie idzie tak, jak zaplanowała.

  • Życie według Liz #208

   New Leash on Life

   Liz wraca do Nowego Jorku, by wykorzystać tutejsze możliwości. Randka z Louisem wydaje się idealnym początkiem nowego rozdziału życia – ale przyjazd nieoczekiwanych gości zaburza planowany przebieg randki.

  • Życie według Liz #209

   Love’s A Drag

   Liz i Louis w końcu idą na pierwszą randkę. Wszystko ulega zmianie, gdy Liz odkrywa, dlaczego od przyjazdu do Nowego Jorku kujony tak dziwnie się zachowywały (tak, chodzi o Brysona). Sully poznaje dziewczynę swoich marzeń.

  • Życie według Liz #210

   The Hurried Life

   Liz i Bryson muszą spędzić razem cały, niezręczny dzień, by pomóc chłopakom zaliczyć całą nowojorską listę Milesa przed ich powrotem do Teksasu. Sully i Louis zaprzyjaźniają się, omawiając problemy z dziewczynami. Taylor przyjeżdża do Nowego Jorku.

  • Życie według Liz #211

   Best in Show

   Liz zgadza się zaśpiewać piosenkę z lat 80. z Louisem. Ich związek przechodzi na następny etap (ku rozpaczy Brysona). Sully wraca do Teksasu i szuka sposobu, by zdobyć Marlene.

  • Życie według Liz #212

   New Beginnings

   Po pierwszym pocałunku wydawało się, że Liz i Louis mają szansę na związek – do czasu, aż Louis coś wyjawia. Bryson musi stawić czoło swoim uczuciom do Liz, a Sully opracowuje mistrzowski plan zdobycia Marlene bez porzucania Liz.

fb custom audience

adform