Inna

"Pełen humoru i pozytywnej energii nowy serial wyprodukowany dla MTV. Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach. Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda jednak jak próba samobójcza. Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać – zaczyna na niej ciążyć stygma dziewczyny z poważnymi problemami, zaczyna budzić zainteresowanie w szkole. I choć nie jest to rodzaj popularności jakiego sobie życzyła, stara się odnaleźć jakoś w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji… "
  • Inna #201

   Postanowienia

   Zbliżają się święta. Jenna próbuje zapomnieć o odkryciu, że autorką wrednego listu była jej matka. Jake daje Jennie świąteczny prezent. To zmusza Jennę do wyboru - Jake czy Matty?

  • Inna #202

   Seks, kłamstwa i Sanktuarium

   Jenna cieszy się oficjalnym statusem dziewczyny Jake’a. Gdy dowiaduje się, że w Sanktuarium od miesięcy działała ukryta kamera, z pomocą przyjaciół za wszelką cenę stara się zniszczyć nagrania.

  • Inna #203

   Troje to już tłum

   Jenna stara się ignorować podchody Matty’ego i zadowolić Jake’a, jednak zaczyna rozumieć, kto tak naprawdę jest największym problemem w tym trójkącie.

  • Inna #204

   Jesteś tam Boże? To ja, Jenna

   Jenna czuje się odpowiedzialna za separację rodziców. Szuka ucieczki od złych myśli na kościelnym obozie.

  • Inna #205

   Moje serce jest z kamienia

   Jenna szykuje się do pierwszych walentynek z chłopakiem. Jednak obie z Tamarą czują zazdrość na wieść o tym, że ich byli faceci zaczynają nowe życie bez nich.

  • Inna #206

   Co najpierw, seks czy miłość?

   Jenna jest zaskoczona miłosnym wyznaniem Jake’a. Zastanawia się, czy seks pomoże wyklarować jej uczucia wobec niego.

  • Inna #207

   Znowu ktoś gryzie piach

   Jenna jest już pewna swoich uczuć wobec Jake’a i gotowa na kolejny krok. Jednak na przeszkodzie staje ślub ciotki Ally, mężczyzna z przeszłości jej matki i upiorna Sadie.

  • Inna #208

   Raz za razem

   Jenna i Jake wpadają w wir nieszczęśliwych wydarzeń, które odbijają się na ich związku.

  • Inna #209

   Niszczycielska Hamilton

   Jenna próbuje zrozumieć źródło swoich miłosnych porażek. Jednak to dopiero wstęp do znacznie poważniejszych zmartwień.

  • Inna #210

   Wybierz mnie i kochaj

   Blog Jenny zostaje ujawniony. Wiele osób ma ubaw, ale Matty’emu i Jake’owi nie jest do śmiechu.

  • Inna #211

   Dawno temu na blogu

   Jenna daje upust swojej fantazji i próbuje zaklinać los umieszczając na blogu fikcyjne historie. Wspominając przeszłość Jenna próbuje ułożyć swoją przyszłość.

  • Inna #212

   Drugi but

   Jenna podejmuje decyzję odnośnie Jake’a i Matty’ego. Jenna ma wrażenie, że wszystko układa się po jej myśli, jednak pewne wydarzenie każe zastanowić się jej nad tym, czy to, co dostaje faktycznie jest tym, czego potrzebuje.

fb custom audience

adform