Kylie Jenner i Travis Scott nie są już parą

Celebrytka potajemnie spotkała się z Tygą...
Niestety to już koniec love story Kylie Jenner i Travisa Scotta. Przypomnijmy, że para zaczęła spotykać się w 2017 roku, tuż po rozstaniu celebrytki z Tygą. Na początku związku z Travisem, Jennerka zaszła w ciążę. Stormi, ich córeczka w lutym skończy dwa latka. Para po raz ostatni widziana była razem pod koniec sierpnia na premierze dokumentu "Look Mom, I Can Fly".

Kylie chyba ma się dobrze po rozstaniu i korzysta z bycia singielką. Ostatnio celebrytka imprezowała z dwiema koleżankami w hotelu Sunset Marquis w West Hollywood. W tym samym czasie, w studio nagraniowym w hotelu przebywał jej eks partner - Tyga. Czy to właśnie dlatego celebrytka wybrała to miejsce na imprezę? Możliwe, ponieważ o trzeciej nad ranem raper wychodził z budynku w towarzystwie koleżanek Kylie... Gdzie była Jenner? Za pewne wyszła innym wyjściem, żeby nie znaleźć się na zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Czy szykuje się powrót tej pary? Tyga był wieloletnim partnerem celebrytki... Być może nadszedł czas, kiedy oboje dojrzeli do tego związku?