Beyonce tworzy filmy do ćwiczeń

Sprawdźcie szczegóły
Beyonce stworzyła kolekcję sportowych ciuchów i nie od dziś wiadomo, że gwiazda uwielbia sport i taniec... Gdyby nie jej pasja, Bey z pewnością nie miałaby tak świetnej sylwetki. Okazuje się, że artystka w trakcie pandemii postanowiła wesprzeć swoich fanów właśnie w sferze sportowej.

Wokalistka podpisała konkrat z marką Peloton, ma stworzyć serię filmów z ćwiczeniami, dzięki którym fani będą mogli ćwiczyć z gwiazdą we własnych domach. W aplikacji zobaczymy jogę, medytację, jazdę na rowerze stacjonarnym, bieg i trening siłowy.

„Peloton i ja wierzymy, że siła muzyki może pomóc podnieść, zmotywować i zainspirować tych, którzy odbywają fitnessową podróż. Jestem członkiem Pelotonu od kilku lat i cieszę się, że mogę współpracować z firmą, która pomaga ludziom, młodym i starszym, być najlepszymi wersjami samych siebie w innowacyjny i elastyczny sposób. Jestem dumna, że mogę uczcić uczniów z HBCU tą darowizną, aby zachęcić ich do znalezienia i przyjęcia własnych schematów zdrowotnych" – powiedziała Beyonce.