Brian Austin Green vs Megan Fox

Awantury ciąg dalszy
Megan Fox i Brian Austin Green byli ze sobą dziesięć lat. Niedawno para niestety się rozstała, a Megan zaczęła spotykać się z Machine Gun Kellym. Właśnie trwa pierwsza publiczna drama po rozstaniu aktorów.

Brian opublikował zdjęcie z Halloween, na którym pozuje z Journeryem – ich synem. Megan również zamieściła na Instagramie fotkę z Halloween, ale bez dzieci. Fox postanowiła skrytykować post byłego partnera: „Dlaczego Journey musi być na tym zdjęciu? Nie jest trudno go wyciąć. Wczoraj spędziłam z nimi wspaniałe Halloween, a jednak zauważcie, są nieobecni w moich mediach społecznościowych. Wiem, że kochasz swoje dzieci. Ale nie wiem, dlaczego nie możesz przestać używać ich do tego, aby pokazać że jestem nieobecną matką, a ty jesteś oddanym ojcem roku. Masz je przez połowę czasu! Gratulacje, jesteś naprawdę niezwykłym człowiekiem" – napisała.

Brian wziął sobie go do serca, ponieważ skasował zdjęcie... wstawił kolejne, ale już bez dziecka.

Po ataku Megan, po stronie aktora stanęło wielu fanów i znajomych. Między innymi jego koleżanka z planu „Beverly Hills 90210" – Tori Spelling. Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Brianem i Jennie Garth (odtwórczyni roli Kelly w serialu) i napisała pod spodem: „Byłam przy tej dwójce przez dekady i patrzyłam jak oboje dorastali i stali się wspaniałymi ludźmi. Teraz wszyscy jesteśmy rodzicami. I Jen z Bri to dwójka najlepszych rodziców, jakich znam".

Brian zamieścił na Instagramie filmik, w którym postanowił podziękować za wsparcie: „Chciałbym podziękować wszystkim, którzy stanęli za mną i wyrazili swoje wsparcie. To niezwykle miłe i bardzo to doceniam. Bądźmy dla siebie mili i kochajmy się wzajemnie" – powiedział.