Jak Selena Gomez zareagowała na swoje stare zdjęcia?

Chyba nie za bardzo jej się spodobały
Selena Gomez postanowiła ostatnio wygooglować w sieci swoje stare zdjęcia. Artystka zaczęła oglądać swoje stare stylizacje i niezbyt była z nich zadowolona...

„Czasami wyszukuję się w Google i patrzę na to, co nosiłam w zeszłym roku - to trochę do kiepskie, kiedy widzisz, gdzie się pomyliłeś, ale miło jest mieć taki przegląd. O mój Boże - był taki czas, kiedy poszłam na imprezę Teen Vogue Young Hollywood i miałam na sobie koszulę z napisem "Gorętsza niż'', pasek i te dziwne siateczkowe rajstopy i buty jak skarpetki - wyglądało to strasznie, a do tego niebieskie treski we włosach. I pamiętam, spojrzałam w lustro i pomyślałam: „Czuję się tak fajnie".
I mam na myśli, to niesamowite, że czułam się tak dobrze. Ale teraz wzdrygam się, patrząc na to. Ale nigdy nie noszę niczego w innym celu niż uszczęśliwianie siebie. Więc uwielbiam się przebierać, lubię próbować nowych rzeczy. Stale inspiruje mnie muzyka - możesz zaszaleć z bardziej odważnym wygląden jak tona brokatu, która będzie wyglądać niesamowicie w określonym oświetleniu. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek trzeba było „definiować swój styl", ponieważ mając 22 lata, prawdopodobnie nie będziesz ubierać się tak samo, jak w wieku 16 lat. Możesz to definiować na rok, i to wszystko" – zdradziła Gomez.

A Wy przeglądacie swoje fotki sprzed lat? Co myślicie, kiedy patrzycie na swoje stare stylówki?