Selena Gomez komentuje swoją najnowszą piosenkę!

Czy jest o Justinie Bieberze?
Selena Gomez skomentowała swoją najnowszą piosenkę „Lose To Love Me" w jednym z wywiadów dla amerykańskiego magazynu. Wreszcie możemy dowiedzieć się, czy rzeczywiście napisała ją z myślą o swoim eks – Justinie Bieberze. Oczywiście Sel nie wypowiedziała się wprost... ale można wywnioskować, że inspiracją do napisania utworu był jej związek z Bieberem.

„To już cztery lata, od kiedy pracuję nad tym albumem i tak naprawdę trudno o lepszy timing, bo chciałam wydać go dwa lata temu, a wtedy żadne z tych słów, które teraz śpiewam, nie istniałyby." – zdradziła Sel. Przypominamy, że Gomez rozstała się z Justinem właśnie dwa lata temu...

„Poświęcenie tego czasu, by naprawdę poczuć to, co przeszłam, jest po prostu, nie wiem, po prostu jestem wdzięczna, że to się ukazało. To też dziwne, bo napisałam tę piosenkę ponad rok temu, Lose You To Love Me, i czuję się kompletnie inaczej niż wtedy, kiedy ją pisałam. To takie interesujące uczucie. To także jeszcze piękniejsze dla mnie, bo wiem dokładnie, gdzie byłam, kiedy to pisałam i jak się czułam" – dodała gwiazda.

Selena została zapytana o to, czy mogła wydać ten utwór tuż po napisaniu go... „Absolutnie nie. To by się nie wydarzyło. Dużo czasu potrzebowałam, by przez to przejść. Ale teraz mnie to cieszy! Uśmiecham się. To takie świetne" – odpowiedziała. Nic dziwnego... Po rozstaniu musiała dojść do siebie i zdystansować się do relacji, dopiero teraz kawałek może pójść w świat.

Macie jeszcze jakieś wątpliwości?