Angelina Jolie zdradza, jak czuła się po rozstaniu z Bradem Pittem

Jak jest teraz?
Rozwody nigdy nie są przyjemne... Szczególnie jeśli śledzą go ludzie na całym świecie. Tak właśnie było w przypadku Angeliny Jolie i Brada Pitta. Jak aktorka czuła się tuż po rozstaniu a jak się czuje teraz? Jolie postanowiła zdradzić kilka faktów w wywiadzie dla magazynu „Madame Figaro".

"Czułam głęboki i prawdziwy smutek, zostałam zraniona. Z drugiej strony, interesujące było ponowne nawiązanie kontaktu z tą pokorą, a nawet z tym nic nieznaczeniem, które czułem. Może w końcu tym właśnie jest bycie człowiekiem…" - wyznała Jolie. Wygląda na to, że czas tuż po rozstaniu był niesamowicie trudny. Na szczęście gwiazda patrzy optymistycznie na przyszłość i stara się zaakceptować obecną sytuację. "Nie wiem, co czeka mój los, ale jestem przekonana, że jestem w okresie przejściowym, jak powrót do korzeni, powrót do siebie, ponieważ trochę się zatraciłam" - powiedziała Angelina.

Okazuje się, że poza problemami natury duchowej i psychicznej, aktorka po rozstaniu nie czuła się najlepiej fizycznie. "Miałam pewne problemy zdrowotne. Wszystkie te rzeczy osadzają się w tobie i przypominają ci, jakie masz szczęście, że żyjesz. To lekcja, którą przekazuję moim dzieciom: idea odnowy, a przez to wszystko, możliwość radości. Musiałam odkryć radość na nowo".

Cieszymy się, że gwiazda stara się odkryć radość na nowo! Trzymamy kciuki za jej przyszłość.