W co inwestują siostry Hadid?

Dobry pomysł?
Duże zarobki wiążą się z coraz większymi inwestycjami, przynajmniej jeśli ktoś nie myśli tylko o beztroskim bogatym życiu. W co Bella i Gigi Hadid inwestują swoje pieniądze? Okazuje się, że radzą sobie naprawdę dobrze!

Modelki postanowiły zająć się nieruchomościami. Dziewczyny inwestują swoje pieniądze w luksusowe apartamenty w Nowym Jorku, a dokładniej na Manhattanie. Nic dziwnego, że postawiły właśnie na tę lokalizację – w końcu stamtąd pochodzą i uwielbiają tę okolicę. Pracownicy branży z uśmiechem komentują, że siostry wykupują całą dzielnicę...

Zastanawiacie się, jakiego rzędu są to pieniądze? Podobno panie Hadid wydały (póki co) około 12 milionów dolarów i nie zamierzają kończyć z poszukiwaniami kolejnych nieruchomości. Oczywiście apartamenty wybierane przez modelki to prawdziwe perełki, których z czasem wartość będzie rosła. Na przykład mieszkanie na ostatnim piętrze w kamienicy z 1877 roku warte 6 milionów dolarów albo apartament w budynku zaprojektowanym przez Annabelle Selldorf.

Kibicujemy paniom Hadid! Co sądzicie o takim pomyśle na inwestycje?