Galę MTV EMA 2019 poprowadzi latynoska gwiazda Becky G

Już nie możemy się doczekać
Becky G jest niesamowicie uzdolniona. Potrafi śpiewać, tańczyć, tworzyć muzykę, rapować i ma talent aktorski. Lista nie ma końca. Becky G urodziła się by być w blasku fleszy, być może kiedyś stanie się ikoną. Już 3 listopada do swojej listy dokonań będzie mogła dopisać "prowadzenie jednego z większych wydarzeń muzycznych na świecie" - gwiazda poprowadzi tegoroczną galę MTV EMA w Sewilli!

Becky G została odkryta w 2011 roku, kiedy to zaczęła publikować w sieci nagrane przez siebie covery. Od tamtej chwili zaczęła rządzić sceną muzyczną. Dwa lata później, wydała swój debiutancki singiel "Becky from the Block", który był zainspirowany przebojem Jennifer Lopez. 22-letnia artystka dwukrotnie trafiła na pierwsze miejsce listy Billboard Latin Airplay Charts ("Mayores", "Sin Pijama") i dwie nagrody Latin American Music Award 2018 w kategoriach Ulubiona Artystka i Ulubiona Miejska Piosenka. Powinniście ją również znać z wielu kolaboracji ze znanymi artystami takimi jak: J Balvin, Pitbull, CNCO i Akon. Pojechała też w trasę koncertową Katy Perry.

W tym roku Becky G jest jedną z nominowanych w kategorii Najlepszy Wykonawca Pop MTV EMA 2019, razem z Arianą Grande, Camilą Cabello, Halsey, Shawnem Mendesem i the Jonas Brothers. Niezłe towarzystwo, prawda?

Dziewczyna świetnie sprawdza się także w świecie filmowym. Gościnnie wystąpiła w "Empire" - produkcji, która dostała nagrodę Emmy, a w 2017 roku zagrała w "Power Rangers" - pierwszą superbohaterkę LGBTQ!

Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak Becky G poradzi sobie na scenie podczas gali MTV EMA 2019! Trzymamy za nią kciuki.