PREMIERA CZTERNASTEGO SEZONU „WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY”

JUŻ W LISTOPADZIE
Już w listopadzie pojawią się nowe odcinki Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. W kolejnej edycji programu, zrealizowanej w sierpniu tego roku, pojawią się nowi uczestnicy. Tym razem fani „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" nie będą musieli długo czekać na kolejne przygody swoich ulubionych imprezowiczów. Już w niedzielę, 15 listopada rozpocznie się emisja najnowszej edycji programu. Nowe odcinki emitowane będą w niedziele o 23:00.

W czternastym sezonie nie zabraknie uwielbianych przez widzów uczestników, choć Ekipa nie powróci do Warszawy w tym samym składzie. Już w pierwszym odcinku widzowie poznają Kingę – fankę tatuaży, muzyki techno i siłowni. Ta charakterna dziewczyna uwielbia dobrą zabawę i podróże. Lubi podrywać w tańcu, jednak nie szuka poważnych związków, bo te szybko ją nudzą.
Męską część Ekipy zasili z kolei Maciek, odważny indywidualista, który lubi wyróżniać się z tłumu. Ten miłośnik sportów walki dużą wagę przykłada do swojego wyglądu, który wykorzystuje m. in. jako wabik na kobiety. Marzy o szalonej podróży do Las Vegas. Na tym jednak nie koniec!
Do Ekipy dołączy również filigranowa Paulina - z pozoru niewinna i delikatna, w rzeczywistości potrafi zaszaleć. Często zaskakuje swoich bliskich spontanicznymi i radykalnymi zmianami w swoim życiu. Uwielbia wysokich mężczyzn i zawsze stawia na swoim.
W willi „Warsaw Shore" zamieszka także Daniel vel. „Arnold". Ten czarnooki trener personalny jest fanem szybkich samochodów i bezstresowego życia. W relacjach damsko-męskich często zgrywa niedostępnego, bo lubi kiedy kobieta przejmuje inicjatywę. Szczerze przyznaje, że nie potrafi być wierny, dlatego unika stałych związków.

Czy nowym uczestnikom uda się namieszać w Ekipie? Tego widzowie dowiedzą się w premierowych odcinakach, emitowanych od 15 listopada w niedziele o 23:00.