Demi Lovato dostała pierścionek zaręczynowy!

Chłopak oświadczył jej się po pięciu miesiącach związku
Demi Lovato przeżywała ostatnio trudny czas. Najpierw zmarł jej dziadek, później tragicznie zginęła jej przyjaciółka – Naya Rivera, a kilka dni po tym odeszła jej ciocia. Na szczęście gwiazda ma wsparcie w postaci swojego partnera – Maxa Ehricha, z którym spotyka się od pięciu miesięcy.

Mężczyzna postanowił kilka dni temu się jej oświadczyć! Demi dostała ogromny pierścionek zaręczynowy i zamieściła post na Instagramie, w którym napisała wzruszający komentarz:

„Kiedy byłam małą dziewczynką, mój ojciec zawsze nazywał mnie swoim „małym partnerem", coś co bez kowbojskiego akcentu mogłoby dziwnie zabrzmieć. Dla mnie to miało sens. I dzisiaj te słowa znowu mają sens, oficjalnie zostanę partnerem kogoś innego. @maxehrich – Odkąd cię zobaczyłam, wiedziałam, że cię kocham. To było coś, czego nie mogę opowiedzieć komuś, kto nie doświadczył tego na własnej skórze. Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w moim życiu (oprócz moich rodziców). Nie chcesz, żebym była kimś innym niż sobą. Sprawiasz, że chcę być lepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że mogę przyjąć twoje oświadczyny i być twoją żoną. Kocham cię bardziej, niż możesz to sobie wyobrazić. Jestem zaszczycona, że mogę stworzyć z tobą rodzinę. Kocham cię na zawsze. Oto nasza przyszłość!!!"

Gratulacje!