Kendall Jenner jest zazdrosna o Kylie?

Wszystko przez ciuchy...
Kylie Jenner zrobiła ogromną karierę, szczególnie jeśli mowa o jej firmie kosmetycznej. Najmłodsza siostra w rodzinie Kardashian/Jenner chyba jest przez to trochę faworyzowana wśród bliskich... Nie podoba się to Kendall Jenner, która wybuchła przy małej kłótni dotyczącej ciuchów. Wszystko można zobaczyć w najnowszym odcinku „Keeping Up With The Kardashians".

Rodzina Kardashian/Jenner wybrała się na wycieczkę do Palm Springs. Tam wszyscy zdecydowali, że pójdą na kolację do eleganckiej restauracji. Okazało się, że Kendall nie zabrała ze sobą odpowiednich ubrań na tę okazję. Wtedy z pomocą pojawiła się Kourtney, która zaproponowała jej, żeby coś od niej pożyczyła. Modelka zdążyła sobie wybrać komplet, kiedy do garderoby weszła Kylie, która również stwierdziła, że nie ma się w co ubrać i chce coś pożyczyć. Nagle wszyscy zasugerowali, żeby Kylie wzięła komplet wybrany wcześniej przez Kendall... i się zaczęło.

„Chciałam założyć twój brązowy strój, ale potem wchodzi Kylie i wszyscy się jej kłaniają i pozwalają jej nosić to, co chce, k**wa" – powiedziała Kendall.

„Twierdzisz, że zasłużyłaś bardziej na ten strój? Nie ważne, nie zrujnujesz mojej pieprzonej nocy"- odpowiedziała Kylie.

„Ty zrujnowałaś moją pieprzoną noc. Więc mogę robić, co tylko chcę" – odpysknęła Kendall...

Kto miał rację?