Ariana Grande przeprowadziła się dla swojego narzeczonego do LA

Musi traktować tę relację bardzo poważnie
Ariana Grande i Dalton Gomez są już narzeczeństwem. Wygląda na to, że ich relacja jest naprawdę poważna. Nie dość, że planują ślub, to postanowili razem zamieszkać. Grande zdecydowała się nawet na przeprowadzkę do innego miasta!

Kiedy Dalton był zmuszony przenieść się z powodów zawodowych z Nowego Jorku do Los Angeles, Ari nawet przez chwilę się nie zastanawiała i przeniosła się razem z nim. Teraz mieszka blisko swoich przyjaciół z showbiznesu, może odwiedzać częściej Justina Biebera i jego żonę!

„Coraz trudniej było im się widywać, więc Ariana zdecydowała się wykorzystać swoją szansę. Kupiła dom w Hollywood Hills w czerwcu i nigdy nie oglądała się za siebie. Są niesamowicie szczęśliwi. Dalton to wspaniały facet. Jest bardzo skoncentrowany na pracy i stonowany. Lubi utrzymywać swój związek z Ari w prywatności. W spokoju mogli się poznać. Rodzina Ari jest bardzo szczęśliwa. Wszyscy kochają Daltona. Jest dla niej świetny. Ta faza jej życia była bardzo spokojna w dobry sposób. Bardzo się cieszą, że wychodzi za mąż za Daltona. – opowiedział informator magazynu „People".