The Rock organizuje koncert charytatywny

To będzie świetne wydarzenie
Gwiazdy starają się jak mogą, by wykorzystywać swoje zasięgi i sławę w dobrych celach w trakcie pandemii koronawirusa. Mimo że nie mogą koncertować na wielkich stadionach przed tysiącami fanów, mogą działać online. Aktywność tego typu tyczy się nie tylko wokalistów, ale i aktorów.

Dwayne Johnson – The Rock organizuje obecnie koncert charytatywny. Jego celem będzie wsparcie niektórych społeczności, które są marginalizowane z powodu pandemii. Koncert Global Goal: United for Our Future to wydarzenie, w którym weźmie udział wiele wielkich gwiazd.

The Rock opisuje inicjatywę: „Wydarzenie ma na celu wsparcie globalnej społeczności, która walczy o równy dostęp do opieki zdrowotnej i zmaga się z innymi ogromnymi niesprawiedliwościami, przed którymi stoi nasz świat. Ten krytyczny moment w historii wymaga od nas wszystkich - połączmy się więc, aby stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich".

Wydarzenie online odbędzie się już 27 czerwca 2020, a wystąpią m.in. Coldplay, Jennifer Hudson, Quavo, Shakira, Billy Porter, Kerry Washington, Hugh Jackman, Justin Bieber, Miley Cyrus i Usher.