JAK I GDZIE OGLĄDAĆ MTV EMA 2020

TO JUŻ DZISIAJ
Jesteście gotowi na galę MTV EMA 2020? Oddaliście już głosy na swoich ulubieńców? Zarezerwowaliście termin w kalendarzu? Wiemy, wiemy, tegoroczne show nie będzie takie jak w poprzednich latach (dzięki, 2020), ale nie znaczy to, że nie możemy zrobić wszystkiego, żeby czuć się jakbyśmy byli na wydarzeneiu, prawda? 

SPECJALNE ~ WCZEŚNIEJSZY LIVE STREAM ZE ZWYCIĘZCAMI
Kilka godzin przed startem wielkiej gali MTV EMA 2020, trofea otrzymają artyści w kategoriach Najlepszy Regionalny Występ, Najlepszy Północny Występ, Najlepszy Brazylijski Występ, Najlepszy Koreański Występ – itd. Zwycięzców zaprezentuje Johnny Orlando, który w zeszłym roku zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy Występ Kanadyjski. Śledźcie MTV EMA Facebook Live o 19.00. Pamiętajcie, żeby oglądać ten moment – nie spodziewacie się, kogo tam zobaczycie! PRE-GAME Impreza zaczyna się dość wcześnie! Włączcie kanał MTV o 20:00 i oglądajcie wyjątkowe wywiady i występy Why Don't We, Madison Beer i 24kGoldn.

GŁÓWNE SHOW
No i w końcu, musicie oglądać główne show! Gdzie możecie obejrzeć MTV EMA 2020? Macie kilka opcji: włączcie MTV w niedzielę 8 listopada o godzinie 21 lub odpalcie relację na mtvema.com. Czekają na Was występy gwiazd takich jak: Alicia Keys, Sam Smith, Maluma, Doja Cat, DaBaby, YUNGBLUD, Tate Mcrae, Jack Harlow, Karol G i David Guetta!

Po więcej informacji na temat MTV EMA wejdź na Instagram, Twitter, Facebook!