Lady Gaga oddała swoją kurtkę...

Ot tak!
Lady Gaga zdecydowanie ma gest! Ostatnia sytuacja na ulicach Malibu jest tego dowodem... Gwiazda oddała kurtkę swojej fance... ot tak. Po prostu chciała sprawić jej przyjemność.

Pewna dziewczyna zauważyła kobietę w świetnej kurtce. Postanowiła jej powiedzieć komplement... Przez maseczkę na jej twarzy, nie zdawała sobie sprawy, że to Lady Gaga! Podeszłam i powiedziałam: "Hej, masz na sobie naprawdę zaj***stą kurtkę". A ona powiedziała: 'Dziękuję'. Tak jakby rozpoznałam ten głos, ale nie jestem typem osoby, która zaczepia celebrytów" –Shannon McKee zdradziła w programie „Today".

„Miałam historię, którą chciałam się z nią podzielić, i poczułam, że ona musi to ode mnie usłyszeć, więc wróciłam i powiedziałam: 'Hej, jesteś Lady Gagą, prawda? Mój najlepszy przyjaciel z liceum był twoim wielkim fanem. I jesteś powodem, dla którego on zrobił przede mną coming out. I jego pierwszych pięć tatuaży było poświęconych tobie. I mój brat ostatnio też dokonał przede mną coming outu. Więc chciałam ci tylko podziękować za bycie takim niesamowitym sojusznikiem'" – dodała.

Co zrobiła wtedy Lady Gaga? „Kiedy opowiedziałam jej historię o moim przyjacielu, ona zdjęła swoją kurtkę i powiedziała: 'Tak bardzo podobała ci się moja kurtka. Proszę, jest twoja. Załóż ją od razu. Teraz ty wyglądasz w niej zaj***ście'".

Niezła sytuacja, prawda?