Niskozatrudnieni

Więcej o Niskozatrudnieni

Emisje premierowych odcinków: niedziele, godz. 21:30

Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Czasem rzeczywistość okazuje się zupełnie inna, niż nam się wydawało, a realizację swoich marzeń musimy odłożyć na później. Bohaterowie nowego programu MTV - "Niskozatrudnieni" - wiedzą sporo na ten temat.

Piątka absolwentów: Sophia, Daphne, Lou, Raviva i Miles są na dobrej drodze do podbicia świata! Właśnie ukończyli studia i świat stoi przed nimi otworem… a przynajmniej im się tak wydaje. Wszyscy bohaterowie mają swoje ambitne plany i marzenia. Jednak, jak dowiecie się z serialu - życie napisało dla każdego z nich inny scenariusz.

Sophia pragnie być pisarką, ale musi utrzymać się, sprzedając pączki. Daphne od roku jest na niepłatnym stażu. Miles, próbując swoich sił w świecie modelingu, zarabia na życie striptizem. Lou i Raviva mają również duże plany: ona chce być piosenkarką, on - przeciwdziałać degradacji środowiska naturalnego. Są jednak zmuszeni ostudzić swoje ambicje, bo za chwilę na świat przyjdzie ich dziecko…

Kryzys ekonomiczny, kiepska sytuacja na rynku pracy, współczesne życie w związku - to tematy, wokół których kręcą się "Niskozatrudnieni". Jak bohaterowie programu poradzą sobie na głębokiej wodzie, do której wepchnęło ich życie? Przekonacie się, oglądając "Niskozatrudnionych" od stycznia w MTV!

Warto również wspomnieć, że serial wyszedł spod pióra Craiga Wrighta, autora min. ‘6 stóp pod zmienią’ i „Lost – zagubieni”, seriali, które do dziś uważane są za największe i najlepsze hity w historii telewizji.

Bohaterowie serii:

Sophia : Sophia chce być pisarką. Ukończyła studia z wysokimi oczekiwaniami odnośnie swojej przyszłości. Niestety, życie okazało się trudniejsze, niż myślała... Sophia stara się wiązać koniec z końcem, sprzedając pączki. Do tego zmaga się z faktem, że jej rodzice nie mogą zaakceptować jej orientacji seksualnej. W trudnych chwilach zawsze może liczyć jednak na przyjaciół. Zazwyczaj jest spokojna i nieśmiała, choć nagły i zaskakujący romans obudzi w niej coś, czego się nie spodziewa!

Lou: Lou to gość o złotym sercu. Chciałby zbawiać świat, walcząc przeciwko zanieczyszczeniu środowiska. Jednak plany się zmieniają, kiedy pojawia się jego była dziewczyna, która jest w ciąży. Z kiepską pracą i rosnącymi długami, Lou odkłada swoje marzenia na później i decyduje się na ‘życie biurowe’, od którego za wszelką cenę chciał uciec. I tam jednak chce wprowadzić ‘swoje zasady’.

Daphne: Starając się odnaleźć w świecie biznesu, Daphne będzie musiała zdecydować, jak wiele zamierza poświęcić dla rozwoju kariery. Po roku pracy wciąż jednak jest na stażu, a rachunki rosną... Jakby tego było mało, relacja Daphne z jej szefem - Toddem - zaczyna wychodzić poza zwykłe stosunki służbowe. Daphne przeczuwa, że mieszanie interesów i przyjemności zaowocuje małym chaosem, ale... życie czasem jest chaotyczne, nie?

Raviva : Niezależna i zdeterminowana, Raviva uderza do Los Angeles od razu po studiach, aby rozpocząć karierę wokalistki. Okazuje się jednak, że pożegnalne spotkanie z jej byłym chłopakiem - Lou - zaowocowało ciążą! Raviva wraca więc do Chicago ze swoją gitarą i ciążowym brzuszkiem, szukając oparcia. Otoczona bliskimi przyjaciółmi i opieką Lou, przekona się, że miłość to najważniejsza sprawa na świecie.

Miles: Miles nigdy nie skupiał się na swoich problemach, zawsze udawało mu się z nich wybrnąć. Podrywacz pierwszej wody. Wolny duch, na każdym kroku wykorzystujący swoją urodę. Po ukończeniu studiów chce rozpocząć karierę top-modela, a może nawet aktora. Miles przekona się, że będzie musiał sporo poświęcić, aby wreszcie go dostrzeżono... a także poradzi